האם פייסבוק מעתיקה מלינקדאין?

הרשת החברתית הגדולה בעולם בוחנת בימים אלה יישום חדש, שיאפשר למשתמשיה לעדכן את קורות חייהם המקצועיים בעמודם האישי. בעולם הטכנולוגיה לא מצליחים להתעלם מהדימיון הרב בין המהלך הנוכחי לבין התכנים ברשת החברתית לינקדאין - המבוססת על קשרים מקצועיים בין משתמשים ברחבי העולם

האם פייסבוק מעתיקה מלינקדאין? (חדשות 2)

האם פייסבוק תאפשר למשתמשיה להוסיף לפרופיל האישי נתונים מקצועיים בדומה לרשת החברתית לינקדאין, שמסייעת ביצירת קשרים עסקיים? דובר החברה אישר לאחרונה כי פייסבוק בודקת בימים אלה את האפשרות להכניס לפרופיל נתונים שונים כמו רמת ההשכלה, וותק מקצועי ונתונים נוספים המופיעים בדרך כלל בקורות החיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אנחנו בוחנים דרכים חדשות כך שהמשתמשים יוכלו להוסיף לציר הזמן שלהם את כישוריהם המקצועיים, את העבר התעסוקתי שלהם ואת סוג ההשכלה שרכשו במהלך השנים", הסביר דובר פייסבוק. ככל הנראה החברה מנסה להכניס יישומים המזכירים את התכנים שנמצאים ברשת לינקדאין - המאפשרת למשתמשיה ליצור קשרים מקצועיים ועסקיים עם משתמשים אחרים ברחבי העולם.

על פי ההערכות, משתמשי פייסבוק יוכלו לעדכן את הנתונים החדשים בחלק שכיום משמש לעדכון נתוני ההשכלה ומקומות העבודה בעבר ובהווה. מדובר במהלך חדשני מצד פייסבוק, שנכנסת לתחום שעד כה היה נחשב נתון לשליטה מוחלטת של לינקדאין.

בעזרת הכלי החדש, חברות ובעלי עסקים המחפשים עובדים חדשים יוכלו לאתר עובדים פוטנציאליים בעזרת הנתונים החדשים שיופיעו בפרופיל האישי כמו כישורים, תחומי עניין ויכולות מקצועיות.