מעכשיו waze גם במפות גוגל

ענקית החיפוש והטכנולוגיה גוגל הטמיעה בשירות המפות שלה את מאפייני האפליקציה הישראלית שרכשה במיליארד דולר רק לפני כחודשים. מארק צוקרברג רוצה להכניס 5 מיליארד משתמשים חדשים לפייסבוק, וגם - אופניים עם טאלבט

חודשיים בלבד לאחר שרכשה גוגל את ווייז תמורת למעלה ממיליארד דולר מודיעה ענקית החיפוש והטכנולוגיה בבלוג שלה, על שימוש ראשון במידע שנמצא באפליקציה הישראלית. מעכשיו ניתן יהיה למצוא דיווחי תנועה ותאונות גם בשירות המפות של גוגל. גם משתמשי וויז יהנו בקרוב משירות החיפוש של גוגל, ואפילו משירות מפות הלווין והסטירט ויו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעכשיו טאבלט גם על אופניים

אם אתם נמצאים באירופה באוקטובר הקרוב, תוכלו להנות מרכיבה על הדור הבא של אופני העיר במדינה דנמרק. בקרוב הבירה קופנהגן תתחדש באופניים מצויידים בטאבלטים מגובים במערכת אנדרואיד. הנוסעים יוכלו להשתמש בשירותי ג'י פי אס, מידע על תחבורה וזמני רכבות, תיירים ייחשפו למדריכי טיולים.

לפייסבוק חסרים חמישה מיליארד משתמשים

מייסד ומנכל פייסבוק מארק צוקרברג רוצה לחבר את כל העולם לאינטרנט. לפעמים נדמה שכולם כבר שם, אך האמת היא שרק קצת יותר משליש מאוכלוסיית העולם מחוברת לרשת. צוקרברג פרסם פוסט בחשבונו, בו הוא מספר כי המשימה שלו היא לחבר את חמישה מיליארד תושבי כדור הארץ, שלא נמצאים בפייסבוק. 

לפייסבוק חברו גם כמה מענקיות הטכנולוגיה העולמיות אריקסון סמסונג ונוקיה. המטרה המרכזית כאמור היא לפתח מודלים ותמריצים לחברות העולם השלישי לספק גישה זולה לאינטרנט.

מדינות מתפתחות בחרו לוותר על פרישה של קווי טלפון ולעבור לשירותי אינטרט מבוסס סלולר. אישור לכך פורסם היום על ידי אתר סטטיסטה שמדווח על עלייה של עשרות אחוזים בשימוש בסלולר בדרום אמריקה ובאפריקה. באופן כללי מדווח האתר כי כעת כי קצת יותר משבעה עשר אחוזים מהתעבורה ברשת מגיעה ממכשירים סלולריים.