סמסונג משיקה "מגה" מכשירים

לקראת שנת הלימודים עולה השאלה האם לאפשר לתלמידים להכניס את הסמארטפונים - בדקנו מהם היתרונות; מעצבת גרפית יצרה את אטלס האינטרנט הראשון; וגם: השקת ענק שצפויה בסמסונג

האם לאפשר לתלמידים להכניס סמארטפונים לכיתות? זאת השאלה המרכזית שעומדת בני הורים ומורים לקראת שנת הלימודים הקרובה. תקנות שונות ו איסורים להביא את הטלפונים החכמים לבתי הספר או יוזמות על ימים ללא סמארטפונים כבר עולים לסדר היום. קשה להתכחש להתקדמות המהירה של הטכנולוגיה, במיוחד בשלוש השנים האחרונות, אך כדאי גם לומר שהתהליך לא ייפסק או יילך אחורה בזמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראוי לבדוק כיצד ניתן לנצל את הטכנולוגיה לטובת חווית לימודים חדשנית, מאשר להטיל איסורים שיהיה קשה לעמוד בהם. משקפי גוגל הם דוגמא למכשיר חכם שייתכן וכל התלמידים ירכיבו אותו בשנים הקרובות, ולכך כדאי להתכונן. דוגמא מעניינת מספקת לנו האוניברסיטה הפתוחה באוסטרליה שמדגימה כיצד ניתן להעשיר את חווית הלימודים: להקליט הרצאות, לשתף עם תלמידים חולים שיעורים בשידור חי, אפילו לעשות שימוש באפליקציות מציאות רבודה כדי לבקר באתרים מסביב לעולם בשיעורי גיאוגרפיה.

האטלס של האינטרנט

30 שנה עברו מאז החל השימוש הציבורי באינטרנט, דפנה אייזנברג חגגה את המאורע בפרויקט שאפתני שעיצבה - האטלס הראשון של האינטרנט. רשת האינטרנט דומיננטית מתמיד ומקיפה את כל תחומי חיינו. על אף שמרבית תשומת הלב שלנו מופנית בדרך כלל להשקות של סמארטפונים וסרטונים בויין וביוטיוב, הפרויקט של דפנה הוא אינפוגרפיקה המאוגדת באטלס המחולק לשישה פרקים, הבודקים את המגמות המתארות את הסודות שמאחורי המידע היבש של הרשת.

סמסונג משיקה "מגה" מכשירים

חברת הסלולר הדרום הקוריאנית נמצאת לקראת כמה השקות מעניינות. כבר דיווחנו לכם על ההשקה הצפויה של גלקסי נוט 3, ובימים הקרובים תחל המכירה של הסמסונג גאלקסי מגה בעל מסך גדול במיוחד של שש נקודה שלושה אינץ'. מסכי המכשירים החכמים גדלו בשנתיים האחרונות בכמעט שלושה אינץ' בממוצע, והגבול בין הטבלטים לסמארטפונים מיטשטש. גם טאבלט גדול במיוחד יושק באוקטובר עם מסך בגודל שניים עשר אינץ'.