סרטוני היוטיוב הגרועים מקבלים כבוד

אתר חדש מציג את כל סרטוני היוטיוב הגרועים ביותר, פייסבוק ממשיכה ללכת בעקבות טוויטר ומשיקה אפליקציה מיוחדת לסלבס. ולמה 100 אלף גולשים כבר הורידו את הדפדפדן החדש של פייארט ביי? צפו

למרות שפייסבוק שולטת ביד רמה בעולם הרשתות החברתיות, היא עדיין נמצאת מאחורי טוויטר בכמה תחומים, בעיקר בשירותים שהיא מציעה למפורסמים. פייסבוק עובדת על אפליקציה חדשה שתיקרא VIP, שנמצאת כבר היום בבדיקה של קבוצה קטנה של 'סלבס', ובעצם מאפשרת להם לעקוב אחר עמוד המעריצים שלהם די בקלות - מהסמארטפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרויקט שנמצא בתחילת דרכו, הוא חלק מהמאמץ של פייסבוק לעודד את המפורסמים לשתף יותר בעמודי המעריצים שלהם. פייסבוק משיקה לאחרונה שירותים שמזכירים יותר את טוויטר כמו ה'האשטגים', לניתוח מגמות, ועד השקה של וידיאו באינסטגרם שבבעלותה, מספר חודשים בלבד לאחר שטוויטר רכשה את ויין.

pirate bay

האתר השוודי "פיראט ביי" שחגג עשור להיווסדו בסוף השבוע האחרון, השיק כחלק מן החגיגות דפדפן חדש - הפייארט בראוזר. לאור העובדה שמשתמשים רבים אינם יכולים לגשת לאתרים מסויימים, בעקבות חסימות של ספקיות התקשורת, החליטו בחברה לספק דפדפן שימנע את החסימות השונות ויאפשר גלישה חופשית.

שלושה ימים בלבד לאחר ההשקה, נרשמת הצלחה אדירה ו-100 אלף גולשים כבר הורידו את הדפדפן החדש. יש לציין כי הפאיירט בראוזר אולי מאפשר גישה לאתרים שחסמו מדינות כמו אירן, ארצות הברית ואיטליה, וניתן גם להוריד תכנים רבים בצורה לא חוקית, אך הוא מותיר את פעילות הגלישה שלכם - חשופה וגלויה לרשויות החוק.

Boootube

אנחנו רגילים לשתף סרטוני יוטיוב מוצלחים שהפכו ויראליים וצפו בהם מיליוני בני אדם. ביוטיוב עולים 100 שעות של וידיאו בכל דקה, כנראה שיש גם כמה סרטונים גרועים. באתר "בווווטיוב" מציגים את כל הסרטונים שקיבלו הכי הרבה דיס-לייק.

מצאנו שם את טום קרוז נואם בפני כת הסיינטולוגיה, קליפ של ילדה קטנה ממקסיקו, וגם ראפר כושל שמכנה את עצמו "גאדפי". לא בטוח האם האתר יהפוך ויראלי, אבל זהו כנראה הסיכוי היחיד של מאות הסרטונים שפורסמו לקבל מעט חשיפה.