אפליקציה ישראלית מציגה: קורות חיים בוידיאו

הסטארטאפ הישראלי The name.is השיק פלטפורמה מיוחדת שמייצרת קורות חיים באמצעות מידע מהרשתות החברתיות, וואטסאפ חצתה את רף 300 מיליון המשתמשים ומעדכנת גרסה, וגם - איזו הצעת עבודה קיבל המדליף אדוארד סנואודן?

כבר ברור שפורמט הוידיאו הופך להיות כלי מרכזי ברשת ובאפליקציות החדשות ועכשיו הוא מגיע גם למשימה שרבים כל כך חרדים ממנה - כתיבת קורות החיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תשכחו מקורות חיים מודפסים על דף נייר, הסטארטאפ הישראלי The name.is השיק פלטפורמה מיוחדת שמייצרת עבור כל אחד שיאשר למערכת לאסוף מידע אודותיו מהרשתות החברתיות, סרטון קצר באורך ארבעים שניות שיתאר את כל מה שחשוב להציג לעולם, ממש כמו בקורות החיים.


WhatsApp חצתה את רף 300 מיליון המשתמשים

אפליקציית ההודעות וואטסאפ הודיעה כי היא חצתה את רף 300 מיליון המשתמשים הפעילים מידי חודש. החברה שהוקמה בשנת 2009 בקליפורניה תעדכן את האפליקציה שלה ותוסיף לשירות ההודעות הקוליות גם פיצ'ר שיציג מתי והאם ההודעה נשמעה.

משתמשי וואטסאפ שראוי להתייחס אליה כאל רשת חברתית לכל דבר ועניין שולחים 31 מיליארד הודעות ביום, 325 מיליון מהן - הן בכלל תמונות. ובשל הייחודיות של האפליקציה שמאפשרת מעבר מהיר של תמונות ללא פיקוח או צנזורה מיוחדת כמו בפייסבוק למשל, אנו עדים לתופעה חוזרת של פרסום תמונות פוגעניות ומעניין האם בעלי החברה מסוגלים להפעיל מנגנוני הגנה עבור מאות מיליוני המשתמשים שלה.


איזו הצעה קיבל המדליף אדוארד סנואודן?

מה אתם עושים כשאתם מחכים לטיסה הבאה והזמן לא זז? לאתר meetattheairport.com יש פיתרון בשבילכם. תוכלו לבדוק מי נמצא באותו שדה תעופה יחד אתכם, וליצור קשרים בדרך ליעד הבא. בצעד יחצני ומקורי מציעה החברה עבודה למדליף הגדול של השנה, אדוארד סנואודן.

תמורת סכום צנוע של מאה אלף דולרים מציע החברה לאיש שאובמה רודף אחריו ורוסיה העניקה לו מקלט, להיות לה למצייץ הראשי ולמעשה הדובר של החברה. זאת כמובן בתנאי שלא יחשוף מידע רגיש על משתמשי האתר. עוד נוסיף שמאה וחמישים ארגונים אמריקניים ביקשו אמש מהנשיא אובמה להסיר את המרדף אחר סנואדן בטענה שהכרחי לבדוק מה חשף מאשר להרוג את השליח.