יוזמת אוכל ישראלית פורשת כנפיים

יוזמת האוכל הקהילתית Eatwith, שבה אנשים מבשלים בביתם עבור תיירים, מתרחבת ליעדים נוספים; ארגון שמציע התמחויות בישראל לסטודנטים יהודים; השקת הנוט 3 של סמסונג בספטמבר; וגם תמונות הגולשים באינסטגרם

היוזמה הקהילתית איט ווית' (Eatwith), שהכרנו לכם לפני מספר חודשים, פורשת כנפיים. מדובר בקבוצה של אנשים שמבשלים בבית ומזמינים אורחים שמשלמים על הארוחה, בדרך כלל תיירים. היוזמה הישראלית הזו שצלחה את השוק הישראלי הקשוח פורשת כנפיים ומשיקה בסוף השבוע האחרון את המטה בניו יורק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כיאה למיזם אוכל - כל האירועים עסקו באירוח ובישולים בבתים שונים בעיר הגדולה. נציגת האתר נעמה שפי סיפרה לנו על ארבעה מוקדים - ערים חדשות נוספות הושקו ותוכלו לסעוד בבתי מקומיים גם בארגנטינה, צרפת ויעדים אקזוטיים נוספים.

התמחויות לסטודנטים יהודים בישראל

ארגון תמיד (TAMID) הוא ארגון אמריקני יהודי שנוסד באוניברסיטת מישיגן בשנת 2008 ומזמין סטודנטים אמריקנים יהודים, ולא רק מאוניברסיטאות יוקרה כמו הרווארד, קורנל, וברקלי, להתמחות בישראל. המטרה המרכזית של הארגון הכלכלי היא ליצור רשת אינטרקטיבית של מנהיגים צעירים שיבנו קשר מתמשך ומהותי עם מדינת ישראל. ג'ארד פלייטמן, יו"ר הארגון הסביר לנו קצת על הנעשה בישראל.

השקת הNOTE3 של סמסונג

סמסונג הודיעה היום בחשבון הטוויטר הרשמי שלה על מסיבת עיתונאים שתתקיים בארבעה בספטמבר, בה יכריזו על הנוט 3. בחירת התאריך מעניינת בפני עצמה, אם אתם זוכרים - דיווחנו כאן לראשונה על השקה צפויה של אייפון חדש בשישה בספטמבר. ובסמסונג לא חיכו יותר מידי לבדוק אם אכן מדובר בשמועות ובחרו לגנוב את הבכורה מאפל. הנוט 3 מכשיר שקיבל את ההגדרה פאבלט, שזה מכשיר שנע בין סמארטפון לטאלבט יהיה כאמור השלישי בסדרה המדוברת ויכלול ככל הנראה מסך מרשים בגודל 5.7 אינטש, מעבד חזק סוללה עם אורך חיים ארוך וכמובן מערכת האנדרואיד בגרסתה האחרונה.