גוגל תשיק אח קטן למוטו איקס

ענקית האינטרנט, שרק לפני יומיים השיקה את המכשיר החכם הראשון שלה מוטו איקס, כבר הכריזה על היורש – דגם חדש ומוקטן שיהיה גם זול יותר. אמן ביטבוקס פיתח מערכת חכמה המאפשרת ליצור מוזיקה באמצעות קולו בלבד, וטוויטר מספקת הצצה נדירה לאופן בו הציוצים שלנו מוצגים על פני המרחב הגיאוגרפי. כל מה שחם בטכנולוגיה

לפני שנתיים ביצעה גוגל את הרכישה הגדולה שלה אי פעם - בסכום דמיוני של 12.5 מיליארד דולר היא רכשה את חברת מוטורולה. במהלך החודשים האחרונים חיכינו לראות מה תניב התוצאה של העסקה הזו והתבשרנו על מכשיר שכולם מדברים עליו, למעשה המכשיר החכם הראשון של גוגל - מוטו איקס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המכשיר שומע את הפקודות שלכם ללא צורך במגע אדם ומחירו הוא 200 דולר בלבד. הוא יוצר תחרות אמיתית עבור אפל וסמסונג, ששולטות ברוב השוק כיום. אבל, הבשורה שמגיעה מפיו של מנכ"ל מוטורלה מוביליטי, דניס וודסייד היא כי גוגל ומוטורולה מתכננות אח קטן למוטו איקס. ודסייד טוען כי בחודשים הקרובים יושקו מכשירים חדשים בסדרה והם יהיו זולים אף יותר. יש למה לצפות.

ליצור מוזיקה באמצעות קול בלבד

אמן הקול דארן פורמן מוכר בזכות זכייה בשתי אליפויות ביטבוקס בבריטניה. למי שלא מכיר את התופעה המוזיקלית , מדובר ביצירת קולות באמצעות חלל הפה המדמים תופים, ביטים ומקצבים.

הבעיה המרכזית שפורמן מתאר בהרצאה שנתן מעל בימת טד, היא המכשול האנושי ליצור שני קולות בבת אחת. בשיתוף פעולה עם חברת די אם ג'י אודיו הם בנו מערכת עריכה לייצור מוזיקה בזמן אמת. המערכת החכמה מאפשרת ליצור מוזיקה באמצעות קולו של פורמן בלבד, ללא הפרעה של מגבלות הגוף. למערכת אין צלילים או דגימות מוקלטות מראש וניתן להתבלבל ולחשוב בקלות שלא מדובר בקולו של פורמן, שמצליח לחקות את החומה של פינק פלויד ועוד מערכת מוזיקלית שלמה.

מאיפה אנחנו מצייצים?

טוויטר מספקת לנו הקיץ הצצה נדירה לאופן שבו הציוצים שלנו מוצגים על פני המרחב הגיאוגרפי. המידע הדיגיטלי שנחשף מלמד הרבה לא רק על מה שיש לכוכבים ולפוליטיקאים לשתף, אלא גם מאיפה אנחנו מצייצים בטוויטר.

הנהג שכבש את הרשת

ג'וזף תומפסון מיובורן אלבמה שבארצות הברית תיעד תנועה של נהג אחד על הכביש. הסרטון של הנהג הצעיר שהועלה לרשת הסרטונים הקצרים ויין צבר עשרות אלפי לייקים וחשוב מכך ריביינס שזה הריטוויט של ויין.