בקרוב: מדפסת תלת מימד בכל בית

האם בקרוב נוכל ליצור את כל המוצרים הביתיים במדפסת התלת מימד הביתית שנרכוש, כיצד מגוונים תעשיות הבידור הדרום קוריאניות את ההופעות של כוכבי הפופ? וגם - צלם שלקח את העיר ניו יורק לטיול במדבר

המוזיקה הדרום קוריאנית,הפכה בשנה האחרונה ללהיט בתעשיית הבידור העולמית. באומת הגאדג'טים וההיי טק, בלתי נמנע שלא נמצא שילוב בין שתי התעשיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כחלק מהחידושים שעורכות סוכנויות הבידור המובילות בדרום קוריאה, ניתן לראות שימוש בטכנולוגיה של מקרני תלת מימד כדי ליצור הולוגרמות של כוכבי פופ במהלך ההופעות. הטכנולוגיה הזו לא חדשנית במיוחד, ובעבר כבר הקימו לתחייה באמצעותה את הזמרים טו פאק ואלביס.

חברות המוזיקה טוענות שהחוויה הזו מאפשרת להוסיף להופעה מאפיינים טכנולוגיים שיעשירו את המופע. לעומתן מתנגדי התופעה הזו סבורים שמדובר בניסיון להגדיל את הרווחים של החברות, והופעות מסוג זה רק יפגעו בחוויה האינטימית שלשמה מגיעים מעריצים לשמוע את האמנים.

מדפסות תלת מימד בכל בית כבר בשנת 2014

מדפסות התלת מימד, יחוללו מהפכה בתעשיות רבות. היכולת ליצוק למדפסת הביתית חומרים שונים וליצור לפי הזמנה אישת כל פריט העולה על רוחנו נשמע דימיוני, אבל לא רחוק היום שזה יהפוך לעניין שבשגרה. כיום השימוש במדפסות הלייזר וגם המחיר שלהן יקר ויכול להגיע לעשרות אלפי דולרים. אולם בחודש פברואר 2014 התמונה צפויה להשתנות.

פטנטים מרכזיים שמונעים כיום את התחרות - יפוגו בפברואר 2014. וברגע שזה יקרה, אנחנו צפויים לחזות בירידה משמעותית במחיר. בעזרת תוכנה שתרכשו באינטרנט וחומרים מתאימים בחנות למוצרי צבע או בניין, תוכלו לייצר בביתכם כמעט הכול, החל ממברשות שיניים ועד סירים ומנורות.

ניו יורק במדבר

כאשר ביקר הצלם גוס פטרו בארה"ב הוא בילה את מרבית זמנו בעיר ניו יורק. בטיול שארך בגראנד קניון עלה במוחו רעיון לחבר בין העיר האורבנית למדבר הריקני. בעבודה דיגטלית שהוא מכנה הקסם של פוטושופ, שילב גוס במיומנות בין זוויות הצילום של העיר לתוואי השטח של הגראנד קניון, ויצר מחזה מרהיב.