מבזק הטכנולוגיה: אפסטור מתעדכנת

חנות האפליקציות של אפל תציע מספר אפליקציות בחינם; חברת זיהוי הפנים הבריטית "נק" תציע פתרונות ללקוחות ה-VIP בחנויות יוקרה; וגם מה ג'רי סיינפלד עושה בסרטון של גולש אנונימי?

לפני ימים ספורים חגגה חנות האפליקציות של אפל חמש שנים להיווסדה. היום (ב') מגיעים דיווחים על עדכון חנות האפליקציות של החברה, שמתוכנן כבר מחר. הבלוג "9 עד 5" מדווח שאפל תציע ללקוחותיה מספר אפליקציות נבחרות בחינם. גם תוכן מאייטיונס ומחנות הספרים יוצע בחנות ללא תשלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החברה הבריטית "נק" מציעה פתרונות טכנולוגיים לזיהוי פנים. כיום רוב שירותי החברה פונים לחברות אבטחה, לזיהוי טרוריסטים ופושעים. כעת פונה החברה גם לחנויות היוקרה. כאשר ייכנסו לקוחות ה-VIP לחנות המערכת תזהה את הלקוח, את מילותיו וגם את הרכישות האחרונות שביצע בחנות. כך יוכלו העובדים שלא מזהים את בראד פיט או אנג'לינה ג'ולי להעניק להם את השירות שמגיע להם.

המילים הפכו בשנתיים האחרונות לדרך פופולרית להביע דעות או להעביר מסרים ברשתות החברתיות. שתי אפליקציות חדשות מציעות פתרון מהיר לעיצור מסרים ברשת.Kanvas ו-Over הן אפליקציות חינמיות שיעזרו לכם לעבד כל תמונה ולעצב עליה טקסט בכל דרך שתרצו. גם ההפצה והשיתוף של המים מהיר ונוח.

ויין, שירות הסרטונים הקצרים של טוויטר לא נרתע מהתחרות מול אינסטגרם. ניתן לראות יותר ויותר מפורסמים שמשתפים פעולה עם אנשים אנונימיים. הסרטון ההומוריסטי בו מופיע ג'רי סיינפלד יחד עם הגולש מרקוס ג'ון גרף כבר אלפי תגובות.