סטנדאפ בשידור חי: שבוע הקומדיה ביוטיוב

החל מ-19 במאי ישיק לראשונה אתר שיתוף קבצי הוידיאו הגדול בעולם את שבוע הקומדיה. על פי ראש מחלקת השיווק של האתר, הגולשים יוכלו לצפות בשידור חי בעשרות מופעי סטנדאפ וקומדיה של כמה מהשמות הגדולים של הוליווד והאינטרנט יחד

עשרות קומיקאים יקחו חלק (יוטיוב)

אוהדי הקומדיה ודאי ישמחו לשמוע כי אתר שיתוף קבצי הווידיאו הגדול בעולם, YouTube, ישיק ב-19 במאי את שבוע הקומדיה, לראשונה בתולדותיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אם התרגלתם לצפות בקטעים קצרים של הקומיקאים האהובים עליכם, שאורכם הוא בדרך כלל 30 שניות עד כמה דקות, היכונו לשבוע שלם של בדיחות באורך מלא, בשידור חי מארה"ב. במהלך השבוע שבין ה-19 במאי ועד ה-26 יוכלו מיליארדי הגולשים לצפות בשבוע שידורים מיוחד.

באתר מתכננים כבר זמן רב למצוא את הנוסחה להפוך מאתר שיתוף סרטונים מטופשים, חלקם של חתולים ועוללים, לאתר המספק תוכן טלוויזיוני מגוון שיכלול תוכניות של ממש.

צפו בפרומו של יוטיוב:

היוזמה הראשונה היא שבוע קומדיה שישלב בין כוכבי האתר הזוכים למיליוני צפיות מדי שבוע לבין כוכבי טלוויזיה המוכרים לעולם כולו.

גם שרה סילברמן תתארח (יוטיוב)
ראש מחלקת השיווק של יוטיוב, דניאל טיידט, סיפר כי ניתן יהיה לצפות בשידור חי בעשרות מופעי סטנדאפ וקומדיה של כמה מהשמות הגדולים של הוליווד והאינטרנט גם יחד. אירוע המיקרופון הפתוח הגדול בעולם יארח כוכבים כמו שרה סילברמן, רייאן ווילסון, מייקל סרה, וינס ווהן וסת' רוגן. שבוע הקומדיה הוא חלק מאסטרטגיה חדשה של יוטיוב, וכנראה שבעתיד יושקו פרויקטים נוספים.