אובמה בישראל או בארה"ב? הפייסבוק שלו מבולבל

ראש הממשלה ונשיא המדינה מצייצים ומפרסמים בפייסבוק כל היום סטטוסים ותמונות מהמפגש עם אובמה. באותו הזמן מנהיג העולם החופשי, לפחות על פי העמוד הרשמי שלו ברשת החברתית, בכלל משחק עם הכלב בחצר הבית הלבן

בארץ הקודש או בבית הלבן? (עמוד הפייסבוק של הנשיא אובמה)

בלשכות של ראשי המדינה התכוננו היטב לביקור הנשיאותי: התקשורת תודרכה, חדרי כתבים הוכנו, עמודי הפייסבוק והטוויטר התקשטו בתמונות של אובמה במסעו לארץ הקודש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ואכן מהבוקר מרבים נשיא המדינה שמעון פרס וראש הממשלה בנימין נתניהו לעדכן את הגולשים ברשת החברתית בכל צעד ושעל של הביקור החגיגי ולצרף תמונות רבות.

אולם יכול להיות שאיש אחד, שלכבודו הוקמו במות, נסגרו כבישים ראשיים ושותקה הבירה, כלל לא נמצא בישראל? בעמוד הפייסבוק הרשמי של הנשיא אובמה פורסמה בשעה 17:00 (שעון ישראל) תמונה בה הוא מצולם משחק עם כלבו בו במדשאות הבית הלבן. "מתכונן לאביב", נכתב בפוסט.

35 מיליון חברים יש בעמוד הפייסבוק של אובמה, שמנוהל על ידי organization for action, עמותה ללא מטרות רווח. נכון לעכשיו זכתה התמונה המדוברת ליותר מ-170 אלף לייקים.

הכלב בו, שבטוח לא בישראל, יכול לפחות להתנחם בידיעה שמחכה לו מתנה עם שובו של אובמה לארץ - המבורגר מפלסטיק שהעניקה משפחת נתניהו לנשיא.