התשובה לפייסבוק: HATER רשת חברתית חדשה

תמיד הרגשתם שחסר לכם כלי ביטוי שלילי ברשתות החברתיות? הייטר תאפשר לכם לבטא את הרגשות הפחות חיוביים שלכם בעזרת כפתור דיסלייק. הרשת החברתית החדשה מזכירה את אינסטגרם ומאפשרת העלאת התמונות שלכם תקועים בפקק או לבטא את המרמור כשאתם מגלים שהחלב בקפה של הבוקר חמוץ

הרשתות החברתיות מאלצות אתכם להיות חיוביים מדי? נמאס לכם לעשות לייק? אם הרגשתם מוגבלים בשיתוף החוויות והרגשות שלכם בפייסבוק או באינסטרגם, יש לנו הצעה לרשת חברתית שתשנה את התמונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אפליקציה חדשה בשם HATER הושקה במיוחד עבור אותם רגעים בהם אנחנו מעוניינים לשתף את החברים ברשת החברתית, דווקא בחוויה קשה או שנואה שעוברת עלינו.

עד היום האפשרות הזו הייתה חסרה בשל העובדה הפשוטה, הרשתות החברתיות הגדולות, כמו פייסבוק וטוויטר מספקות כפתורי משוב חיוביים כמו ה"לייק" ו"הפייבוריט" למיניהם.

ג'ייק באנקס, פיתח אפליקציה אלטרנטיבית שיש באפשרותה לשנות את האופן שבו אנו מדווחים על חיינו ברשתות החברתיות. Hater, אמר באנקס לאתר Mashable: "זו באמת תשובה לכל דבר שקיים היום במדיה החברתית. אני לא רוצה להיות הבחור שמתחזה למישהו שאני לא. אני רוצה להיות אמיתי ולומר - אני בפקק תנועה, ואני שונא את זה", הוסיף באנקס.עוד יתרון משמעותי שטמון באפליקציית Hater היא יצירת קהילה ייעודית, שלא רק תאפשר שיחרור ופריקת מתחים, אלא עשויה להוות בעתיד בסיס למחאות חברתיות, והתארגנות מול גופים מסחריים וממשלתיים. אז יידע באנקס כי הצליח.

Hater זמינה למכשירי אייפון בחינם, ובחברה מבטיחים כי בחודשים הקרובים יזכו להשתמש בה גם בעלי אנדרואיד. ההרשמה פשוטה ומהירה. לאחר מכן כל שנותר לכם הוא להעלות תמונה מסיטואציה שאתם שונאים במיוחד, להוסיף כיתוב ולחכות בכיליון עיניים לדיסלייקים רבים ככל שניתן. אחרי הכול עדיין מדובר ברשת חברתית.