מנווטים לניצחון: Waze - האפליקציה הטובה של השנה

אפליקציית הניווט ועומסי התנועה הישראלית Waze זכתה אתמול בפרס היוקרתי "אפליקציית השנה" בתערוכת הסלולר בברצלונה. "היה צריך 40 מיליון נהגים בשביל לייצר שירות שישפיע על העולם", נכתב בבלוג של החברה. "זאת רק ההתחלה", הבטיחו ראשיה

הישג נוסף לאפליקציה הישראלית (חדשות 2)

אחרי שכבשה את לב הישראלים - אפליקציית Waze הפופולארית מנווטת בהצלחה גם בברצלונה: החברה זכתה אמש בפרס האפליקציה הטובה ביותר על ידי ארגון ה-GSMA שאחראי על תערוכת הסלולר הבינלאומית הנערכת בעיר הקטלונית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מול אפליקציית הניווט ועומסי התנועה של Waze הישראלית, השתתפו דרופ-בוקס, פליפבורד, Sports F1 Comppanion של סקיי ו-Square. "היה צריך 40 מיליון נהגים בשביל לעשות שירות מצוין שישפיע על העולם וזו רק ההתחלה. תדמיינו מה נצליח לעשות עם 100 מיליון משתמשים", כתבו אתמול בווייז בבלוג שלהם ברשת.

פרס הסמארטפון הטוב ביותר הגיע ללא הפתעה לחברת סמסונג עם הגלקסי S3 המוצלח שלה. סמסונג הביסה בקטגוריה הזו את אייפון 5 של אפל, לומיה 920 של נוקיה, וגם את גלקסי Note 2 שלה וה-Droid DNA של HTC, שלא נמכר בארץ.

בתחילת השנה דיווח מגזין הטכנולוגיה האמריקני טק-קראנץ' על עניין שהביעה ענקית הטכנולוגיה אפל ברכישת האפליקציה במחיר של כ-500 מיליון דולר. השמועות, שהופצו בין היתר בשל השקת תוכנת ניווט כושלת במכשירי האייפון הוכחשה מספר ימים לאחר מכן, אבל הפנתה פעם נוספת זרקור לעבר האפליקציה הישראלית המצליחה.