רישום הפטנט של אפל חושף את סודות ה-iWatch

לפי השמועות בעולם הטכנולוגיה, באפל מתכננים כבר זמן רב את השעון החכם, בעל תצוגה גמישה, שנוכל לענוד על היד ושיקבל מידע מהאייפון שלנו. עיתון בריטי חשף היום את רישום ה-iWatch כפטנט - ובו שרטוט המתקן וגם חלק מהטכנולוגיות המתקדמות

השרטוט של אפל (משרד הפטנטים האמריקני USPTO)

לקראת השעון החכם: העולם הדיגיטלי מחכה בציפייה לפיתוח החדש מבית אפל, עליו יש בעיקר שמועות, והעיתון הבריטי "דיילי מייל" מפרסם היום את השרטוט של הדבר הבא, כפי שאפל עצמה הגישה למשרד הפטנטים האמריקני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהשרטוט עולה שה"iWatch" בעל מסך המגע המתקדם, אמור להיקשר על פרק היד של המשתמש כמו הצעצוע "סרגל צמיד", שמוכר בעיקר לילדי שנות ה-90.

העיצוב הראשוני חושף באילו טכנולוגיות עשויה להשתמש אפל ב"מחשב הלביש". בהגשת הפטנט, מציינת אפל שזהו "מתקן לביש" בעל "תצוגה גמישה". לפי התיאור מדובר ב"מתקן וידאו לביש... שמורכב מתשתית גמישה ולה מצב שטוח ומצב מעוקל, תצוגה גמישה".

בעולם הטכנולוגיה מדווחים ש"iWatch" יציג מידע שיועבר לו ממתקן נייד אחר, סביר להניח - מהאייפון שלנו. מידע שנוצר בשעון החכם או באייפון יוצג במסך של שניהם.

כמה מהפיתוחים המעניינים ביותר שמתוארים ברישום הפטנט, חושפים את האופן שבו תמולא הסוללה של השעון החכם: "למשל, הסוללה יכולה להתמלא על ידי לוח סולרי או מקור כוח קינטי, כמו שעונים שנטענים על ידי תזוזה של היד.

באפל ממשיכים לשמור על שתיקה באשר למוצר החדש.