גוגל פורשת שטיח אדום לכבוד האוסקר

לקראת טקס האוסקר שיערך ביום ראשון, החליטה גוגל להשיק אתר מיוחד שילווה את הגולשים לקראת היום הגדול בשנה של תעשיית הסרטים בהוליווד. כך יטיוב ושירות המפות מתגייסים לחגיגה

גלו מי הם המועמדים בכל הקטגרויות (גוגל)

גוגל פורשת שטיח אדום לקראת טקס האוסקר ומשיקה אתר ייעודי שיעניק חוויה משלימה לצפייה בטקס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיתוף פעולה ראשון מסוגו, החליטה ענקית האינטרנט לפתח יחד עם מארגני טקס האוסקר אתר שיספק הצצה לכל המידע הנחוץ לכם כדי להגיע מוכנים למשדר שיערך ביום ראשון ה-24 בחודש. בין המאפיינים שמעניק האתר לגולשיו, ניתן למצוא מידע מפורט על כל המועמדים בכל הקטגוריות, כמו כן תוכלו לצפות בקדימונים של הסרטים.

כשגוגל פגשה את הוליווד (גוגל)
גוגל לא בוחלת בשום אמצעי, ועושה שימוש בכל התותחים הכבדים שברשותה. החברה ניצלה את יכולות שלל מוצריה לקראת האוסקר. כך תכלו למצוא באתר קישור לחנות האפליקציות Google Play שם מחכה אפליקציה מושקעת במיוחד לטקס האוסקר הכוללת סרטים ומדיה נוספת. ב-youTube תמצאו סרטון שהופק במיוחד ומסכם את סרטי הקולנוע של השנה האחרונה.

גם Google maps בסוד העניינים. מפה מעוצבת תציג היכן צולמו הסרטים על גבי הגלובוס, ומהיכן הגיעו השחקנים. מאפיין עיקרי נוסף באתר האוסקר של גוגל הוא כמובן אפשרויות החיפוש. בחברה פיתחו מנגנון שיציג את פופולאריות החיפוש של שחקנים וסרטים, מה שלמעשה יציג את בחירת הקהל, אם תרצו.

כל הדיווחים מהשטיח האדום (גוגל)
אולם עיקר הפעילות באתר תתרחש ביום ראשון הקרוב, אז ישודר האוסקר ברחבי העולם. תוכלו לצפות בשטיח האדום, בכל השחקנים הנוצצים ובעדכונים בזמן אמת מהמסיבות הכי שוות של השנה.

אתר האוסקר של גוגל