אינסטגרם השיקה אתר אינטרנט

הבשורה של חברת שיתוף התמונות: מהיום אפשר לגלוש באינסטגרם במחשב הביתי. החברה השיקה אתר בו תוכלו לצפות בפיד שלכם לעשות לייק ולהגיב. החיסרון היחידי הוא שלא תוכלו להעלות תמונות ולערוך אותן

אינסטגרם משיקה אתר חדש (אינסטגרם)

חברת אינסטגרם הודיעה בבלוג של החברה על השקתו של אתר אינסטגרם. באיחור של שנתיים, מאז השקת החברה ב-2010, עלה הערב לרשת האתר, בו תוכלו לצפות בפיד הפרטי שלכם - ממש כמו בסמאטרפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת


מייסד אינסטגרם , קיווין סיסטרום כתב בבלוג של החברה: "הבאנו לכם אינסטגרם פשוט, חזק ויפה לחווית גלישה באינטרנט. מאז ההשקה שלנו בחודש אוקטובר 2010, אנחנו מתמקדים ביצירת אפליקציה פשוטה שתאפשר מתן השראה ליצירתיות לכידת רגעים יומיומיים דרך עדשת הטלפון הנייד שלכם".

סיסטורם הסביר: "למעשה, התמקדנו בבנייה של יישום במכשירים ניידים, בחרנו בכך מסיבות רבות, החשוב שבם הוא שאינסטגרם ביסודה, היא על 'לראות ולצלם ברגע האמת' . עם זאת, כדי להפוך את אינסטגרם לנגישה יותר לקהילה הגדלה שלנו, החלטנו להתרחב לשולחן העבודה של המחשב".

הפיד של חדשות 2 באתר אינסטגרם (חדשות 2)

קיים הבדל משמעותי בין Instagram.com לבין האפליקציה במכשירי הסמארטפון - באתר לא תוכלו להעלות תמונות, להוסיף או לערוך את הפילטרים המוכרים, אלא רק לצפות בתמונות, ללייקק ולהגיב.

אבל, יש גם תרונות לצפייה באינטרנט. המאפיין המרכזי הוא העדכון בראשית העמוד, כאשר עולות תמונות חדשות. זאת לעומת השימוש באפליקציה הסלולרית שמצריכה רענון ידני. Instagram.com יתריע לכם גם כאשר תקבלו הודעות מאנשים שאתם עוקבים אחריהם.