מה חיפש מייסד גוגל ברכבת התחתית בניו יורק?

מייסד ענקית האינטרנט תועד על ידי נוסע ברכבת התחתית, כשהוא מרכיב את משקפי החברה העתידניים, שעתידים לצאת לשוק רק בסוף שנת 2014 ואמורים לפרוץ את גבולות המכשירים החכמים

בוס בתחתית. ברין (The verge)

סרגיי ברין, אחד ממייסדי גוגל, נצפה ברכבת התחתית בניו-יורק, כשהוא מרכיב את המשקפיים העתידניים שפיתחה החברה שבראשה הוא עומד. ככל הנראה, מדובר בגימיק שיווקי יוצא דופן, שכן זוהי הפעם הראשונה שנעשה שימוש בפיתוח החדש בציבור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נוסעי הרכבת התחתית בתפוח הגדול הופתעו למראה האדם היושב לצידם בקרון, כשלעיניו המשקפיים המיוחדים. לאחר מספר דקות, התחוור להם כי מדובר בלא אחר מאשר סרגיי ברין, מייסד ענקית האינטרנט גוגל.

נוח זרקין, תושב ברוקלין, מיהר לשלוף את מצלמתו - והצליח לתעד את הרגע הייחודי. המשקפיים, המשתייכים לקבוצת מוצרים חדשנית הנקראת "מוצרים חכמים-לבישים", עתידים להיות משווקים רק לקראת סוף שנת 2014.

המחיר: 1,500 דולר ליחידה

הפיתוח החדש הוצג לראשונה בחודש יוני בשנה שעברה ובעתיד, כך לדברי המפתחים, יוכלו לפרוץ את גבולות השימוש בטלפונים החכמים. מחיר המשקפיים צפוי לעמוד על 1500 דולר ליחידה.

למשקפיים תוצמד מצלמת וידאו, מצלמת סטילס, וידאו צ'ט, מידע לגבי עריכת קניות והם בעצם פריט הלבוש הממוחשב הראשון מסוגו בעולם. גולת הכותרת שלהם - שירות ג'י.פי. אס. אונליין.

כמו כן, גוגל מתכננת לשלב במשקפיים שירותים נוספים שלה, ביניהם GPS ואפילו אפשרות להתחבר לרשת באמצעות ויי-פיי או החיבור הסלולרי. על מנת לייצר את העדשות המיוחדות של המשקפיים גוגל תשתמש באותה טכנולוגיה בה בונים כיום מסכי AMOLED או LCD שקופים.