שירות "גוגל סטריט ויו" מתרחב בישראל

בין אם אתם חובבי ספורט, טבע, ארכיאולוגיה או אומנות - תוכלו כעת לטייל במקומות האהובים עליכם מבלי לקום מהספה. החל מהיום, מרחיבה ענקית הטכנולוגיה את הסיור הווירטואלי בישראל וסוקרת כמעט כל פינה

שונית האלמוגים באילת (גוגל)

ישראל על המפה: החל מהיום תוכלו לצאת לטיול בשונית האלמוגים שבאילת, בסמטאות צפת ואפילו בעיר הנבטית ממשית מבלי לצאת מהבית. האתרים הללו, לצד מקומות נוספים בישראל ובהם מוזיאונים, ערים, אתרי עתיקות ואפילו אצטדיוני ספורט, מצטרפים לפרויקט Google Street View המרחיב את פעילותו בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחודש אפריל האחרון נכנסו לראשונה תמונות של ירושלים, תל אביב וחיפה לפרויקט הבינלאומי, בו מצולמים אתרים מרחבי הגלובוס. לאור ההצלחה, תוכלו החל מהיום לחזות דרך המסך בעוד שורה של אתרים ומקומות.

הגן הלאומי בית שאן (גוגל)

מי שמתעניין בספורט יוכל לסייר באיצטדיוני הכדרוגל "בלומפילד" ורמת גן, ומי שמעדיף מוזיאונים על פני ספורט יוכל לבקר במדעטק בחיפה, במוזיאון השואה בקיבוץ יד מרדכי, במוזיאון לוחמי הגטאות או במוזיאון במרכז ג'ון אלון שבנגב. גם חובבי הארכיאולוגיה יוכלו למצוא עניין בצילומים עם סיורים ווירטואליים בערים הנבטיות הקדומות ממשית ושבטה, בגן הלאומי בית שאן, בצודה הצלבנית בציפורי, בפארק תמנע ואפילו בדרך בורמה.

העיר הנבטית הקדומה שבטה (גוגל)

בסך הכל כ-15 ערים נוספות בישראל מתועדות כעת בפרויקט של גוגל, ביניהן טבריה, עכו, צפת, אופקים, אשקלון, באר שבע, בני ברק, כפר קאסם, נצרת ופתח תקווה. בהנהלת גוגל הבטיחו היום כי בהמשך תורחב היריעה אף יותר.