מה היה הציוץ הפופולארי של 2012?

ההודעה על זכייתו של נשיא ארצות הברית ברק אובמה בבחירות, מסתבר, עשתה גלים לא רק בפייסבוק. אחרי ששברה את שיאי ה"לייקים" - היא הפכה גם לציוץ הכי פופולארי של שנת 2012, כך עולה מרשימת "10 הציוצים הפופולאריים" של השנה. מיד אחריו ברשימה: הציוצים המרגשים של ג'סטין ביבר ונבחרת בריטניה לאולימפיאדה

לא רק בפייסבוק: הכרזתו של נשיא ארצות הברית ברק אובמה כי זכה בבחירות לנשיאות פעם נוספת, הפכה ל"ציוץ" הכי פופולארי ברשת החברתית "טוויטר" בשנה החולפת, כך עולה מפרסום "10 הציוצים הפופולאריים של 2012".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההודעה בה נכתב "4 שנים נוספות", ולצדה תמונתו של אובמה מחבק את רעייתו מישל, פורסמה בו זמנית בפייסבוק ובטוויטר בבוקר 7 בנובמבר - זמן קצר אחרי היוודע התוצאות הרשמיות של הבחירות לנשיאות ארצות הברית. עד מהרה היא הפכה להיות ההודעה שזכתה להכי הרבה "לייקים" אי פעם - וכעת מתברר כי גם בטוויטר היא שברה שיאים.

אחרי אובמה ב"עשירייה המצוייצת" של 2012 - הגיע הציוץ של הזמר ג'סטין ביבר "נוחי על משכבך בשלום, אוולאנה", לזכרה של הילדה אוולאנה רות' בת ה-6, אחת ממעריצותיו שהלכה לעולמה בעקבות מחלת הסרטן. מאות אלפים הגיבו לציוץ של ביבר, שהיה הזמר האהוב על הילדה הקטנה.

במקום השלישי בעשירייה - ציוץ הסיכום של הנבחרת הבריטית לאולימפיאדת לונדון 2012, בו אוגדו כל נתוני הזכיות של הנבחרת: 29 מדליות זהב, 17 כסף, 19 ארד. "סיימנו במקום השלישי בטבלת המדליות, בתום האולימפיאדה המוצלחת ביותר שלנו מזה 104 שנים", נכתב בציוץ.