מישהו הפסיק את הזרם: תקלה בגוגל

ברחבי העולם דיווחו הערב על שיבושים בשירותי ענקית האינטרנט גוגל ובראשם בשרת הדואר האלקטורני הפופולרי הג'ימייל. משתמשים רבים דיווחו גם על תקלות בדפדפן האינטרנט של החברה, הכרום. כעבור כחצי שעה תוקנה התקלה, רק אחרי פניות ותגובות רבות בפורומים שונים ובטוויטר

מישהו הפסיק את הזרם. ארכיון (חדשות 2)

ענקית האינטרנט גוגל נפוצה כל כך ברחבי העולם, שתקלה אחת בשרתים שלה הצליחו להביא לדיונים סוערים ודיווחים באתרים ברחבי העולם. למשך כחצי שעה נרשמו שיבושים בשירותי האינטרנט הפופולריים של החברה - בראשם הג'ימייל והדפדפן כרום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה לא רק אתם", כתבו הערב (שעון ישראל) באתרים רבים ברחבי העולם כדי להבהיר לגולשים המוטרדים כי הבעיה לא אצלם - אלא אצל גוגל. אלפים, וכנראה שגם מעבר לכך, דיווחו על שיבושים שחוו בשירותי האינטרנט של החברה, בעיקר בדואר האלקטרוני המפורסם של החברה - ג'ימייל, אבל גם בתוכנותיו הנלוות, מתוכנות עיבוד התמלילים, הדרייב והדוקס, ועד לדפדפן כרום.

למשך כשלושים דקות חוו גולשים ברחבי העולם תקלות חמורות בזמן שניסו לבצע פעולות שונות בממשקים האלה, שחדלו מלפעול. האפליקצייה של גוגל, הדשבורד, המאפשרת מעקב מתמיד אחר פעולות השרתים שלה, לא העידה כלל על תקלה, והמשיכה להציג נתונים שגרתיים.

החברה לא סיפקה עד כה פרטים נוספים על התקלה, ולפי שעה השירותים שבו לפעילותם הרגילה.