האתר של השר אדלשטיין נפרץ: "חורבן לת"א"

האקרים פלסטינים פרצו לאתר האינטרנט של השר יולי אדלשטיין מהליכוד ועיטרו את עמוד השער בתמונות מחבלים ובכתובות מאיימות. בין היתר כתבו: "תל אביב - החורבן הבא", "המלחמה על עזה תגבה דם"

המלחמה מול חמאס - גם ברשת (האתר שנפרץ)

"חורבן לתל אביב", "המלחמה על עזה תגבה דם" ו"החזירים הציונים" - אלה חלק מהכתובות שמעטרות את עמוד הבית באתר האינטרנט של השר יולי אדלשטיין, שנפרץ הלילה על ידי האקרים פלסטיניים. החזית הנוספת של המערכה בעזה מתנהלת ברשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתר הבית של שר ההסברה והתפוצות נפרץ והפך למוקד תעמולה של חמאס. העמוד הראשי נצבע בשחור, ומעטרות אותו כתובות מאיימות בערבית בצבעי אדום, שחור ולבן. בין היתר נכתב באתר של השר מהליכוד כי "המלחמה על עזה תגבה מחיר דמים כבד" וכי על העיר תל אביב להתכונן להפוך ל"חורבן הבא". "אנחנו אוהבים לשתות דם", הוסיפו ההאקרים והבטיחו שיפעלו לשתות "דם יהודי".

בנוסף לכתובות הנאצה, פורסמו במודעה שלושה לינקים שמכילים כ-15,000 כתובות מייל של ישראלים שנפרצו כולל הסיסמאות של כל אחת מהן. המודעה המעטרת את העמוד נחתמה בכתובת "ההאקרים של עזה היו כאן".

זוהי לא הפעם הראשונה בה נפרץ אתר אינטרנט של דמות פוליטית ישראלית על ידי חבורת ההאקרים הפלסטיניים, המכנה את עצמה "Ghost Hackers Team". בשבוע שעבר נפרץ אתר האינטרנט של ח"כ דני דנון מהליכוד ובעמוד הראשי הועלו תמונות וכתובות דומות.

במקביל, ארגון האקרים פרו פלסטיני פרץ וניסה להפיל את אתר התרבות של עיריית חיפה. גולשים שניסו להיכנס לאתר נתקלו בתמונה תחת הכיתוב: "FOR GAZA - FREE PALESTINE", ומנגינת רקע בשפה הערבית. בתחתית האתר נכתב אף איום: "we are coming soon...". הכתובות הוסרו תוך זמן קצר, והאתר צפוי לשוב לפעילות סדירה במהלך השעות הקרובות.