פייסבוק שוברת שיאים: הגיעה למיליארד משתמשים

הרשת החברתית פייסבוק עברה היום את רף מיליארד המשתמשים. הרשת הכפילה את מספר המשתמשים הכולל שלה בשנתיים בלבד. בישראל משתמשת בפייסבוק למעלה ממחצית האוכלוסייה. המייסד צוקרברג: "לסייע למיליארד אנשים לתקשר זה פשוט מדהים"

1 מכל 7 אנשים בפייסבוק. צוקרברג, ארכיון (AP)

לייק כפול מיליארד: פייסבוק הגיעה היום למיליארד משתמשים פעילים. הרשת החברתית שנוסדה לפני כ-8 שנים הכפילה את מספר המשתמשים שלה במעט יותר משנתיים ואף צפויה לעבור את אוכלוסיית העולם כולו בשנים הקרובות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מייסד החברה מארק צוקרברג התייחס להישג חסר התקדים של פייסבוק. "הבוקר חצתה פייסבוק את רף מיליארד המשתמשים. לעזור לכל כך הרבה אנשים לתקשר ביניהם זה פשוט מדהים זה והדבר שאני הכי גאה בו בחיי", אמר צוקרברג והוסיף: "אני מקווה שבשנים הבאות נגרום גם ליתר העולם להצטרף".

1 מכל 7 אנשים בעולם - משתמש פייסבוק

הרשת החברתית הפופולרית והגדולה ביותר בעולם שחצתה היום את רף מיליארד הפרופילים, פרסמה היום כמה נתונים מדהימים לציון המועד החגיגי: לפייסבוק נכנסים מדי יום כחצי מיליארד משתמשים. כ-8 מיליון בממוצע מצטרפים לאתר מדי חודש רק בארצות הברית. משנת 2009, לחצו על כפתור הלייק יותר מביליון פעמים, נוצרו כ-140 מיליארד קשרי חברות והועלו לרשת החברתית למעלה מ-200 מיליארד תמונות.

בישראל רשומים לרשת החברתית קרוב ל-4 מיליון איש המהווים למעלה מ-50 אחוזים מהאוכלוסייה ויותר מ-70% מגולשי האינטרנט בארץ. הישראלי גולש בממוצע 11 שעות בחודש בפייסבוק - יותר מכל אדם אחר בעולם (הממוצע העולמי עומד על 5.7 שעות בלבד).