שירות חדש מציע פתיחת דלתות באמצעות האייפון

שוב שכחתם מפתח? לא נורא. חברה חדשה מציעה שירות המאפשר פתיחה של מנעול הדלת שלכם מכל מקום בעולם - באמצעות אפליקציה חינמית באייפון. את מערכת הנעילה העתידנית ניתן לרכוש תמורת 250 דולר באתר החברה

מערכת הנעילה העתידנית (youtube)

לא מפתחות וגם לא סיסמאות: אם עד היום שחררתם באצבע רק את הנעילה של מכשיר האייפון, כדאי שתדעו שכעת אפשר לפתוח באצבע אחת מנעולים של ממש. חברת Lockitron מצאה פתרון פשוט לפתיחה ממרחק של הדלת שלכם - רק בעזרת מכשיר האייפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפיתוח המהפכני של החברה מייתר לטענתם את הצורך במפתחות. המערכת לפתיחת דלת הבית מרחוק, כוללת צילינדר מיוחד שניתן לרכוש באתר החברה ומוצמד לדלת. על אותו מנעול מיוחד, מותקן שבב שמקבל אותות מאפליקציית האייפון המיוחדת של החברה באמצעות רשת האינטרנט, וכך פותח את הדלת אליה הוצמד הצילינדר.

מערכת הנעילה העתידנית, שניתן לרכוש תמורת 250 דולר באתר החברה, היא קלה וניתנת להתקנה בשיטת עשה זאת בעצמך. בצילינדר, שלמעשה מחליף את המנעול הרגיל בדלת, שולטת אפליקציית Lockitron שבאמצעותה ניתן לפתוח ולנעול את הדלת אחרי שהיא זיהתה שאתם אכן בעלי הדלת. את המנעול המיוחד לא ניתן לפתוח עם מפתח - מה שעשוי להעמיד פורצים במצב מעט מתסכל ולגרום לרוכשי המערכת להרגיש יותר בטוחים.