אתר אוניברסיטת ת"א נפרץ: "תדעו שהערבים חזקים יותר ממך"

מלחמת הסייבר נמשכת: האקרים, ככל הנראה מוסלמים, פרצו לאתר הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב והשתילו בו מסרים נגד היהודים ונגד ישראל. המסרים, בעברית קלוקלת, תורגמו ככל הנראה באמצעות תכנת תרגום לא מקצועית. ברקע מתנגנת מוסיקה ערבית

האקרים פרצו לאתר, אילוסטרציה (צילום מסך)

אתר הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב נפרץ היום על ידי האקרים, ככל הנראה מוסלמים. בעמוד הראשי של האתר הושתלה תמונה של רעול פנים שורף את דגל ישראל, ומתחתיה סיסמאות נגד היהודים ומדינת ישראל שכתובים בעברית משובשת. ברקע מתנגנת מוסיקה ערבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין השאר, נכתב באתר: "אנחנו מוסלמים, ואנחנו יודעים שאלוהים איתנו...אתה צריך לדעת שהערבים חזקים יותר ממך..מוסלמי יודע שהניצחון הגיע...יום יבוא ואני אהיה בין המוג'הידין בכל הארצות הכבושות". חלק גדול מהסיסמאות כתוב בעברית קלוקלת, וניכר כי מי שכתב את הדברים כתב תרגם אותם באמצעות תוכנה לא מקצועית.

לצפייה בדף שנפרץ לחצו כאן

הפריצה לאתר מהווה נדבך נוסף במלחמת הסייבר בין ישראל לעולם הערבי, שנמשכת ביתר שאת מאז פרסום פרטיהם האישיים של ישראלים בידי מי שהזדהה כהאקר סעודי בינואר השנה. בין השאר, האקרים פרו-פלסטינים פרצו לאתר של סגן השר דני איילון, לאתר חברת התעופה הישראלית "אל-על" ולאתר הבורסה לניירות ערך.

מומחי מחשב ישראליים פרצו בתגובה לאתרים של בנקים במפרץ הפרסי ובאירן ולאתר של הטלוויזיה האירנית - בו הושתלו מסרים פרו-ישראליים. לאחר משט ה"מרמרה" במאי 2010 פרצו האקרים טורקים לכמה חשבונות פייסבוק של תושבי ישראל והשתילו בהם מסרים נגד הממשלה ובעד הפלסטינים.