סלקום השיקה טלוויזיה רב-ערוצית

אחת מההוצאות שנמצאות באופן קבוע בצמרת רשימת ההוצאות של משפחה ישראלית היא על תקשורת – ובתוכה מאות השקלים שרוב המשפחות משלמות מדי שבוע לחברת הכבלים הוט או לחברת הלווין יס על חבילת הטלוויזיה שלהם. סלקום נכנסת כעת לשוק כשחקן שלישי, והיא מבטיחה להציע חבילת ערוצים רחבה במחיר של 99 שקלים לחודש בלבד

גם בטלוויזיה: מטה סלקום, ארכיון (רויטרס)

חברת סלקום השיקה היום (שני) את שירותי הטלוויזיה שלה. תחת השם "סלקום TV" החברה הסלולרית תנסה להתחרות בהוט וביס, תוך שהיא מציעה חבילה במחיר זול משמעותי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החבילה של סלקום תכלול את הערוצים שנמצאים היום בממיר עידן פלוס שלא דורש דמי מנוי (ערוצים 1, 2, 10, 33, הטלוויזיה החינוכית וערוץ הכנסת). סלקום מציעה לצידם ערוצי סרטים, ספורט, סדרות והופעות חיות. המחיר של החבילה שסלקום תציע יעמוד על 99 שקלים לחודש, ועוד 99 שקלים עלות התקנה חד פעמית. בסלקום יציעו גם שירותי VOD ואפשרות להקליט סדרות - הכל במחיר הבסיסי, על פי החברה.

הממיר החדש מאפשר הקלטה מיידית וכולל מערכת המלצות לנוחיות המשתמש, כאשר לצד ההקלטה ניתן לראות חיבור לרשתות החברתיות - חידוש בהשוואה לממירים הקיימים. "זה שירות ראשון שהוא אינטגרציה של טלוויזיה ואינטרנט", יו"ר סלקום עמי אראל הסביר את החידוש שהם מציעים.

שר הפנים גלעד ארדן, שכיהן עד לפני מספר שבועות כשר התקשורת, אמר: "אחד היעדים שלי היה להגיע לרגע הזה שבו מתחילה התחרות בטלוויזיה הרב-ערוצית בישראל. אזרחי מדינת ישראל משלמים מחיר יקר מדי עבור הטלוויזיה. בדואופול של הוט ויס צריך להילחם באמצעות הגדלת התחרות. מדובר בבשורה צרכנית של ממש, אנחנו נראה הוזלה בסל השירותים ב-20%-30%. הציבור רוצה לצרוך את התכנים איפה שהוא רוצה ובמחיר זול יותר. אני מקווה שבעקבות סלקום ייכנסו שחקנים חדשים.

"כולם יראו שאפשר לשווק חבילה במחיר שפוי ועם חשבונית קלה לקריאה ללא הפתעות. אתם תראו מהי טלוויזיה של המאה ה-21. הקהל יראה מה המשמעות של חוויית צפייה חדשה. תודה לשר ארדן ולמשרד התקשורת ולרשות ההגבלים ולבעלי השליטה שתומכים במהלך הזה".