לקראת ההכרזה: כל הפרודיות על אייפון 5

אפל צפויה להכריז מחר על מכשיר הדגל החדש של החברה - אייפון 5. חובבי הטכנולוגיה נרגשים כבר חודשים לקראת הרגע בו יוכלו לבחון מקרוב את הטלפון הנייד, ובינתיים מציפים את הרשת במיטב הפרודיות והבדיחות על חשבון החברה הרווחית בעולם. "האייפון החדש? ישמש גם כמברשת שיניים!", טוענת פרסומת פיקטיבית אחת

העולם הטכנולוגי נרגש לקראת ההכרזה מחר על מכשיר הסמארטפון החדש מבית היוצר של אפל - אייפון 5. אבל יחד עם הציפייה הרבה יש מי שהחליט להשתעשע על חשבון המעריצים הנלהבים, לפעמים מדי, של החברה המצליחה בעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפרסומות של אפל יש סימן היכר שמאפשר לזהות אותן מיד: אוסף של תמונות מוצר, אורות, מוזיקה קלילה ואצבעות זריזות המנווטות בקלילות על המכשיר הבוהק. הסגנון המיוחד הפך בתקופה האחרונה למטרה עבור כמה מהפארודיות המבדחות ברשת.

"פרסומת" אחת כזו מציגה את האייפון החדש - כמברשת שיניים, "התקדמנו בשני המישורים: צורה ותפקוד שכל כך משמעותיים לניקוי הלשון", טוען צעיר בביטחון האופייני לפרומואים של ענקית הטכנולוגיה.

גם אמן הווידיאו, אדם סאקס יצר סרטון משעשע שצוחק על המשתמשים במכשיר, שהפכו אותו מזמן למצלמה לכל דבר. "אנשים משתמשים באייפון רק כדי לצלם תמונות של המזון שהם אוכלים. הם עצובים ובודדים, לכן הם משתמשים בתמונות של מזון כדי ליצור אשליה של חיים מספקים", טוען המגיש.

קרני לייזר, הולוגרמות ומכשיר בלתי נראה

פרודיות נוספות מתבדחות על חרושת השמועות באשר ליכולות המתקדמות של המכשיר, לעיתים אף מתקדמות מדי. "אנחנו מציגים עיצוב חדש מדהים, האייפון בלתי נראה! הטכנולוגיה החדשה הבלתי נראית שלנו פותחת עולם של אפשרויות", טוען אחד "המפרסמים". בפרסומות נוספות ניתן למצוא אייפון בעל יכולת להקרנת קרני לייזר, הצגת הולוגרמות ועוד.

למרות שלעתים נראה שהבדיחה היא על חשבון החברה, ניתן להניח שהפרודיה והחיקוי, שהפך כה פופולרי ברשת האינטרנט, הוא אחרי הכל מחמאה גדולה ליצרנית הטלפונים המובילה בעולם.