האייפון 5 יושק בשבוע הבא

אחרי כל ההערכות והשמועות, עכשיו זה רשמי: חברת אפל הודיעה כי ב-12 בספטמבר תערוך אירוע גדול בסן פרנסיסקו במהלכו יושק האייפון החדש. צפי המכירות: 250 מיליון מכשירים

אחת הספקולציות לגבי המראה של האייפון 5 (האתר GIZMODO)

לאחר שבועות ארוכים של ספקולציות והערכות ברחבי העולם, הודיעה היום חברת אפל רשמית: מכשיר האייפון 5 יושק באירוע גדול בשבוע הבא בסן פרנסיסקו, ארה"ב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כהרגלה של אפל, ההזמנה שנשלחה לעיתונאים לא כללה תיאור מדויק של האירוע , אלא רמז עבה במיוחד. "זה עוד מעט מגיע" נכתב בהודעת המייל בה הוצגה הספרה 12 בפונט המזוהה עם החברה כדי לחשוף את התאריך - ה-12 בספטמבר (יום רביעי הבא). צלילתו של המספר , חשפה את הספרה 5.

כעת ניתן לומר בוודאות כי בשבוע הבא יוכלו מיליוני מעריצי החברה, לנשום לרווחה. שוב נחזה בתורים ארוכים, בהם ימתינו אלפי בני אדם מחוץ לחנויות החברה. באפל חוזים שיא מכירות של כל הזמנים, 250 מיליון מכשירים, כך טוענים שם.

המפרט הטכני של אייפון 5 טרם נחשף, חרף חרושת השמועות שהציפה בשבועות האחרונים את הרשת. בלוגרים מסביב לעולם פרסמו תמונות רבות וטענו כי כך יראה המכשיר החדש. מסך גדול, ומצלמה משופרת הם חלק מהמאפיינים הצפויים. יש לזכור שלא מדובר במידע מבוסס, אולם דבר אחד ברור כבר עכשיו - אייפון 5 יעבוד באמצעות מערכת ההפעלה החדשה IOS6.