האפליקציות שיעשו לכם את השבוע

תמיד חלמתם לעמוד מול המצלמה ולשדר לעולם? כעת תוכלו לשדר לכל החברים ב"לייב" בפייסבוק. אפליקציה חדשה נלחמת בתאונות הדרכים. וגם: הכירו משחק כחול לבן שיגרום לכם להתמכר למוסיקה בצבעים

לשדר בזמן אמת לחברים (חדשות 2)

Broadcast for Friend - לשדר בזמן אמת לחברים:
BFF מגדירה מחדש את תחום אפליקציות הצילום, והתממשקותן לרשתות החברתיות. האם בכל פעם שצילמתם וידאו, התלבטתם האם להפיץ אותו? מי יצפה בו ומתי? כעת תוכלו לתפקד כערוץ לכל דבר, ולשדר בשידור חי לכל החברים בפייסבוק. זוהי למעשה האפליקציה הראשונה המאפשרת שידור של צילום בזמן אמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מלבד האפשרות לשדר למשך זמן בלתי מוגבל, תוכלו לקבל גם את תגובות החברים במהלך השידור שלכם. ואם לא די בכך, BFF מאובזרת בעשרה פילטרים מיוחדים, אותם תוכלו להחליף תוך כדי הצילום. לא מעוניינים שאמא שלכם תצפה בשידור? גם לעניין הפרטיות דאגו עבורכם. רק זכרו לעשות זאת מבעוד מועד, ולהגדיר מי רשאי לצפות בכם.

תוכלו לבחור בין שידור לכל החברים, רשימה נבחרת, או רק אתם. רגע אחרי שתלחצו על הכפתור האדום - זה יהיה מאוחר מידי. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם ומיועדת לבעלי אייפון בלבד.

DRIVEOFF - להתנתק מהסמארטפון בזמן הנהיגה:

Driveoff היא אפליקציה מצילה חיים. לא אחת אנו נתקלים בזמן הנהיגה, בראשים מורכנים. התופעה המסוכנת, בה נהגים מקדישים "זמן מסך" לסמארטפון שלהם תוך כדי אחיזה בהגה, היא חוצת גילים וגבולות.

מחקרים חדשים מגלים שנעדיף להיפרד מקפאין, סוכר, ואלכוהול, לפני שנוותר על הסמארטפונים שלנו. אם כך, היתרון בשימוש בשירות, מותנה בכוח הבחירה האישית של הנהג להשתמש בה.

איך עובדת האפליקציה? באופן די פשוט - היא מזהה מתי אתם נמצאים במהירות העולה על 16 קמ"ש, וכאשר תאיצו יותר - הסמארטפון שלכם ינטרל את כל ההתראות וימנע גם קבלת שיחות נכנסות. האפליקציה מיועדת לבעלי אנדרואיד וניתנת להורדה בחינם.

SWINGBOX - ארקייד ישראלי:

לא קיימים הרבה משחקים ישראלים לסמארטפונים. לכן swingbox הוא לא רק משחק אלא גם בשורה משמחת. הסווינגבוקס היא תיבת מוזיקה, שעל כל פינה שלה קיים רמקול בצבע אחר: כחול, כתום, צהוב, ירוק, סגול ואדום.

לאורך המשחק יופיעו ברקע המסך ששת הצבעים. עליכם להניע את הרמקול בצבע המתאים למרכז המסך. תוך כדי יופיעו ברקע כפתורי תווים שמעניקים נקודות נוספות. היזהרו לא ללחוץ על כפתורי הכיבוי שדווקא יורידו לכם נקודות, ויפסיקו את רצפי הצבעים. קיימים גם כפתורי בונוסים נוספים שתגלו במהלך המשחק ככל שתתקדמו בשלבים.

תוכלו לבחור בין שלושה מצבי משחק שונים: הקלאסי הוא מצב בו יש לשחקן שלוש פסילות. קצב השמעת הצבעים הולך ומתגבר ככל שמתקדמים, וכך גם זמן התגובה קטן. המצב השני, הארקייד - משחק על זמן. יש לרשותכם 120 שניות ללא פסילות. סיבוב לא נכון של הסווינגבוקס אומנם לא יפסול אתכם, אבל לא תוכלו לקבל עליו ניקוד והוא יעצור את השמעת רצפי הצבעים. בין הכפתורים שברקע ישנו גם כפתור הקפאה, שיעצור את השעון וייתן לכם את האפשרות לקבל עוד זמן משחק.

המצב השלישי והמעניין יותר, זהו המולטי פלייר - יש באפשרותכם להזמין חבר או לשחק נגד שחקן רנדומאלי מהרשת, במחשק ראש בראש. הכפתורים שברקע מתחלקים לשלושה סוגים: שלך, של היריב, וכפתור בונוס למי שילחץ ראשון. קצב הקראת הצבעים זהה והמנצח הוא זה שצבר יותר נקודות ב-90 שניות. המשחק מיועד לבעלי אייפון בלבד. המצב הקלאסי ניתן בחינם, אולם את הארקייד והמולטי תוכלו לרכוש ב-4 שקלים.

shuffler.fm - מדריך המוזיקה המושלם:

אם עד עכשיו רוב האפליקציות פותחו במטרה לשלב מידע אודות החברים שלכם ברשתות החברתיות, shuffler.fm משנה כיוון. האפליקציה הזו מחזירה את הכוח למנהיגי הדעה בתחום המוזיקה. היא משלבת בלוגרים העוסקים במוזיקה, מגזינים, אתרים וערוצים בינלאומיים, לכדי ספריית מוזיקה ענקית.

זהו תמהיל מרשים, איכותי ומגוון. אין ספק שבשנים האחרונות ירד כוחם של מצעדי המוזיקה ברדיו, ואף המדורים הכתובים בעיתונות נעלמו כמעט מן העולם. חוויית שיתוף הקבצים עשתה את שלה גם בתחום זה. אם כן, אין ספק שבחירתם של מקצוענים בתחום היא מבורכת ומרעננת.

תחילה תוכלו לבחור אם לפתוח שם משתמש דרך רשת הפייסבוק או, לחלופין רישום דרך המייל. לאחר הרישום המהיר, תגיעו לדף הבית המחולק ל-5 קטגוריות: מגזין, פרופיל, טרנדים, ז'אנר ובלוגים. כל קטגוריה כזו תפתח עבורכם עולם בלתי נגמר של מקורות מוזיקה. האפליקציה מיועדת למשתמשי אייפון בלבד וניתנת להורדה בחינם.