דגלי ישראל הושתלו באתר חיזבאללה

האקר פרו-ישראלי פרץ לאתר הרשמי של ארגון חיזבאללה, והשתיל שם דגלי ישראל וכתובות בגנות עימאד מורנייה. ייתכן שהפעולות האחרונות של ההאקר הפרו-ישראלי הגיעו כתגובה לפריצת אתר האחסון הישראלי "וובגייט" אתמול

אתר חיזבאללה שנפרץ (חדשות 2)

מלחמת ההאקרים נמשכת: האקר פרו-ישראלי, אשר בעבר פרץ למספר אתרים אירנים, הצליח לפרוץ לאתר הרשמי של ארגון חיזבאללה. באתר הושתלו דגלי ישראלי וכתובות בגנות עימאד מורנייה שחוסל על ידי ישראל בשנת 2008.

רוצים לקבל עדכונים נוספים?הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההאקר שפרץ לאתר של הארגון הלבנוני, מכנה עצמו you-r!-k@n. רק אתמול נפרצו על ידי אותו ההאקר 91 אתרים אירנים, שבהם הושתלו מסרים בגנות מעורבותה של אירן בפעולות טרור ובפיתוח תוכנית הגרעין שלה.

ייתכן שהפעולות האחרונות של ההאקר הפרו-ישראלי הגיעו כתגובה לפריצת אתר האחסון הישראלי "וובגייט" אתמול, על ידי האקרים אנטי ישראלים לציון יום השנה לחיסול מפקד חיזבאללה. פריצה זו גרמה לדליפת פרטים של כרטיסי אשראי של אלפי ישראלים.

זמן מה לאחר הפריצה נראה כי מפעילי האתר השיבו אותו לפעילות בהדרגה ומחקו את מעשה ההשחתה. יש לציין כי למרות הניסיונות של מפעילי האתר לבלום את המתקפה, בשעות הלילה האתר נפרץ שוב על ידי אותו הפורץ שהשאיר גם הפעם מסר דומה.

טל פבל הינו ד"ר למזרח תיכון, מנכ"ל חברת Middleeasternet לחקר האינטרנט והאיומים מקוונים במזרח התיכון ובעולם האסלאמי ומרצה בבית הספר לתקשורת שבמכללה האקדמית בנתניה.