האפליקציות שיעשו לכם את השבוע

אפליקציה ישראלית חדשה לרגל האולימפיאדה תלמד אתכם לנגן את המנוני המשלחות; האפליקציה שתאפשר לכם לעקוב אחרי תמונות גולשים על פי חיפוש על גבי מפה; וגם: תמיד רציתם לעקוב אחרי מצב המיילים שלכם? אפליקציה חדשה תודיע מתי הגיע הדואר האלקטרוני לנמען; חדשות 2 באינטרנט עם האפליקציות שיעשו לכם את השבוע

livemapp מתעדת אתכם על הגלובוס (חדשות 2)

 Livemapp - אתם על המפה
Livemapp משנה את חוקי המשחק. שילוב של טכנולוגיה מבוססת מיקום ומצלמה הם בסיסה של האפליקציה הזו. לאחר רישום מהיר וקישור לפייסבוק או לטוויטר, אם תחפצו בכך, תעלה מולכם מפת ישראל. מכאן תוכלו לשייט ברחבי הגלובוס, ולעקוב אחרי תמונות גולשים מרחבי העולם.

השימוש פשוט ביותר: צלמו או העלו תמונה קיימת ממיקומכם הנוכחי. לאחר מכן תוכלו לכתוב תגובה, להוסיף תיוג של המיקום או האדם שצלמתם וזהו, אתם מוכנים להצטרף למה שמסתמן כדבר הבא בתחום הרשת החברתית המצולמת.

אנחנו כבר מצאנו תמונות מדהימות של צופים במשחקים האולימפיים בלונדון, וגם תמונות מאבו דאבי. באתר החברה מבטיחים כי בקרוב משתמשי אנדוראיד יזכו לגרסה מותאמת. בינתיים משתמשי האייפון נהנים ממנה בחינם.

Piano Summer Games - אולימפיאדה לפסנתר: ספורט אינו הצד החזק שלכם? אתם לא מוצאים את מקומכם בין תחרויות האולימפיאדה? יש לנו פתרון מושלם עבורכם. אפליקציה ישראלית חדשה תאפשר לכם להתחרות בנגינת המנונים מכל העולם - על פסנתר.

האפליקציה ‎Piano summer games  תלמד אתכם את התווים לפי מספר רמות קצב ובליווי תזמורת. לאחר בחירת ההמנון יחל משחק הכדורעף, לעבר סבתא חביבה יזרקו כדורים וכדי למנוע את הפגיעה האכזרית, תצטרכו להקיש על האקורד הנכון. ניתן אף לסנכרן את האייפון או האייפד לפסנתר הביתי, ולהתחרות באמצעותו. נסו את החוויה החינמית הזו, והתחרו מול מתמודדים מכל העולם.‎

 iTrackMail - עקבו אחר הדוא"ל ששלחתם: האם תמיד תהיתם מה קורה למייל ששלחתם? ITrackMail היא אפליקציה שתעזור לכם לגלות באיזה שלב נמצא המייל שלכם. מהיום נגמרו התירוצים , קחו בחשבון שהבוס שלכם או בעל הבית יידעו אם קיבלתם את המייל ששלחו לכם.

ואף יותר מכך, נוכל לדעת כמה פעמים המייל שלנו נקרא, מהיכן בעולם, והאם הועבר לנמענים נוספים. אז עד שתיבדק החוקיות של האפליקציה הזו, אתם מוזמנים להורידה חינם.

Friday  - עוקבת אחר חייכם
Friday זו אפליקציית אנדוראיד שעושה שימוש בכל המידע האישי שקיים לכם על הסמארטפון. מיומן הפגישות, המוזיקה וההודעות בין החברים. כל אלו יסייעו לה לעקוב אחר כל פעולותיכם. לאחר עיבוד המידע, היא תיצור עבורכם סטטיסטיקות שעשויות לעניין אתכם. תוכלו לשאול את האפליקציה מתי וכמה פעמים אכלתם במסעדה מסוימת, ומתי התקשרתם לסבתא שלכם בפעם האחרונה. האפליקציה חינמית.

מעירון: אתם מתחבטים האם להירדם בזמן הנסיעה ברכבת? פוחדים שלא תתעוררו בזמן לרדת בתחנה שלכם? מעירון תעזור לכם לישון כמו תינוקות. תוכלו לבחור תחנת רכבת או אוטובוס ממאגר התחנות, וכמה קילומטרים לפני התחנה שלכם, תרצו להתעורר.

עכשיו תוכלו להירדם ברוגע, האפליקציה כבר תעיר אתכם בזמן . מעירון כוללת גם מערכת התראת מכמונות מהירות ומצלמות פעילות. את מעירון תוכלו להוריד בחינם.

כיפה אדומה ביער האינטרנט:
כיפה אדומה ביער האינטרנט זו אפליקציה שהיא למעשה סיפור. היא מיועדת להורים ולילדים עד גיל 10. מטרתה ללמד כיצד להתנהל ברשת, ולהישמר מהסכנות הטמונות בה.

האפליקציה מכילה סיפור של 15 עמודים המחולקים לשישה פרקים. בזמן שההורים יקריאו את הסיפור, יוכלו הילדים לצבוע את שכמיית כיפה אדומה גם על האייפון וגם על האייפד. רעיון מקורי להעביר מסר חינוכי. תוכלו להקריא לילדכם את כיפה אדומה גרסת 2.0 בחינם.

פינת הטכנולוגיה של עידו סולומון משודרת מידי יום בתוכנית "שש עם עודד בן עמי"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת