האפליקציות שיעשו לכם את השבוע

4 שנים חיכינו ובסוף השבוע הקרוב זה קורה: המשחקים האולימפיים בלונדון נפתחים. בפעם הראשונה תוכלו להתעדכן אחר הנעשה בבריכה, במגרש הטניס ובמסלול הריצה - והכול בזמן אמת

לונדון 2012 גם בסמארטפון

מיום שישי הקרוב ידבקו מיליוני ברחבי העולם לשידורי אולימפיאדת 2012 שתערך השנה בלונדון. אבל לא רק צגי הטלויזיה יעבירו את האירועים בשידור חי, שתי אפליקציות לפחות יעזרו לכם לעקוב מרחוק אחר האירוע הספורטיבי הכי גדול בעולם.

האפליקציה JOIN IN תביא לכם את כל המידע החיוני על זמני התחרויות, מיקומם הגיאוגרפי, אירועי תרבות וחגיגות בעיר ומסביב לה. תוכלו לסמן אילו משחקים חשובים לכם ולהוסיפם לרשימת המועדפים ולקבל מידע על מגוון רחב של שירותים, החל מתחבורה ציבורית, טיסות, מכירת כרטיסים למשחקים, חנויות רשמיות, ועוד.

זו ללא ספק אחת האפליקציות העשירות במידע שפגשנו. כנראה שגם מפתחיה חשבו כך והוסיפו טאב 'אודות'. שם תמצאו את אפיונים וטיפים, כיצד לעשות בה שימוש מושכל.

אפליקציה שנייה היא RESULTS - שתביא לכם את כל החדשות החמות, לוחות זמנים ותוצאות המשחקים. תוכלו להתעדכן במדליסטים לפי ענפי ספורט ולקרוא על הספורטאים שהשתתפו במקצים השונים. אפיון מעניין הוא האפשרות לעקוב אחר מדינות מסוימות, שיאפשר לכם בין היתר לעקוב מקרוב גם אחרי נבחרת ישראל . השירות הוא חינמי וניתן לכל המכשירים החכמים.

Travelist - השוואת מחירים לחו"ל: אפליקציה ישראלית חדשה תסייע לכם למצוא את הדיל הטוב ביותר, לחופשה הבאה שלכם מעבר לים. התפריט פשוט ומחולק ל- 5 קטגוריות שונות: דילים פופולאריים, עסקאות נופש, טיסות, מלונות בישראל והטרווליסט שלי.

לאחר שתבחרו יעד ותאריך תקבלו היצע מחירים הכולל את חברת התעופה, שעות יציאה וחזרה ארצה. כך גם בבחירת המלון בארץ ובעולם. האפליקציה נוחה לשימוש ומספקת מידע מגוון. היא ניתנת בחינם ומתאימה גם לאייפון וגם לאנדרואיד.

Vyclone - עריכת וידאו חברתית: עד היום צילמתם סרטון וידאו. אם רציתם , העלתם אותו לרשתות החברתיות, אולי משנה את חוקי המשחק. vyclone ליוטיוב. ובדרך כלל בזה נגמר הסיפור.
מהיום צילום סרטון וידיאו יהפוך לחוויה רבת משתמשים. האפליקציה מאפשרת לעד 4 חברים להשתתף.

אם אתם נמצאים באותו מיקום גיאוגרפי (עד רדיוס של 30 מטר) - צלמו סרטון וידיאו משותף, מה הכוונה? לאחר העלאה של הסרטון לרשת החברתית, תערוך האפליקציה את ארבעת הסרטונים לכדי סרטון אחד. התוצאה מדהימה גם במהירותה וגם באיכותה. נכון לעכשיו האפליקציה חינמית, אך זמינה למכשירי אייפון בלבד.

SLEEP101 - אפליקצית שינה

בשבועות האחרונים אנחנו מבחינים בהתעוררות חדשה בתחום הרפואה. מומחים בעולם הטכנולוגיה מספרים שבעתיד הקרוב יצוצו אפליקציות בריאות ורפואה רבות.sleep101 היא אפליקציה כזו.

לאחר שתכוונו את השעון המעורר, תתבקשו להשאיר את האפליקציה פתוחה. את המכשיר הסלולרי תניחו כאשר פני המסך מופנים כלפי המזרון. לאורך הלילה תנטר האפליקציה את תנודות הגוף שלכם. בבוקר,כשתעוררו תנפיק עבורכם דוח, ממש כמו במעבדות שינה מקצועיות. כך תקבלו מידע אודות הרגלי השינה שלכם. וגם עצות שימושיות מיועצים בתחום, במידה ויש צורך.

פינת הטכנולוגיה של עידו סולומון משודרת מדי יום בתכנית "שש עם עודד בן עמי"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת