תמונות חדשות: בזק נותנת בראש ל-Google Maps

בעוד שירות התמונות של גוגל מפות מספק תמונות אוויר מטושטשות, בבזק מפות מציגים אלטרנטיבה חדה, ברורה ומפורטת יותר שנשענת על טכנולוגיית הלווין "אופק". השוואה בין אתרים מוכרים בארץ מגלה שאיכות הצילום גבוהה, אבל עדיין לא מפצה על האיטיות בשירות. כך זה נראה

מצאו את ההבדלים: עזריאלי בבזק (בזק מפות)

חברת התקשורת הישראלית "בזק", מציעה בחודש האחרון לגולשים שירות תצלומי לוויין חדש שלמרבה ההפתעה מציע תמונות איכותיות וברורות יותר מהשירות המקביל של ענקית החיפוש גוגל, כך מפרסם האתר "חורים ברשת".

שירות תצלומי הלוויין Google Maps ידוע בפרסום תמונות באיכות בלתי מתפשרת ברחבי העולם. בישראל לעומת זאת, סובל השירות ממגבלות הצנזורה ולכן איכות התצלומים נמוכה באופן יחסי. לאחרונה החלה חברת התקשורת "בזק" להציע לגולשיה שירות זהה של תצלומים של מדינת ישראל, שנעזר בלוויין הישראלי המתקדם "אופק", ומציג תוצאות מרשימות ביותר.

בהשוואה שנערכה בין תצלומים של אתרים שונים ברחבי הארץ ניתן להבחין בקלות באיכות העדיפה של השירות הישראלי. בסיסים צבאיים לעומת זאת, שבשירות של גוגל נראים באיכות נמוכה, מטושטשים לחלוטין באתר הישראלי.

אבל לצד האיכות, יש גם את עניין השירות: למרות ששירות צילומי האוויר של בזק מעולה, מבחינת חוויית שימוש עדיין מדובר באתר נחות. השימוש בשירות גוגל פשוט יותר ומאפשר חיפוש נוח, שנתמך בטעינה מהירה של המפות, וכמובן, מתלווה אליו גם גוגל Street View שמספק נקודת מבט אחרת לגמרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת