גלקסי S3 התפוצץ ברכב; סמסונג חוקרת את המקרה

תושב אירלנד טוען כי מכשיר הסמסונג החדש שלו התפוצץ במהלך נסיעה. לדבריו, כשהסמארטפון היה מונח על המעמד המותקן ברכב, הוא ראה לפתע הבזק אור בוהק - ומיד אחר מכן הבחין בניצוצות שיצאו מהמכשיר ולבסוף נשמע קול נפץ. סמסונג: "נמשיך לבצע חקירה מעמיקה"

סמסונג גלקסי S3. מתפוצץ ברכב? (חדשות 2)

חברת סמסונג העולמית הודיעה אתמול כי פתחה בחקירת אירוע שהתרחש באירלנד לפני מספר ימים, לפיו מכשיר גלקסי מסוג S3 שהושק לאחרונה, התפוצץ ברכבו של משתמש במהלך נסיעה.

הנהג שמכשירו התפוצץ פרסם את פרטי האירוע בפורום באינטרנט, וכתב שבמהלך נסיעה במכונית, כשהסמארטפון שלו היה מונח על המעמד המותקן ברכב, הוא ראה הבזק אור בוהק - ומיד לאחר מכן הבחין בניצוצות שיצאו מהמכשיר. לבסוף הוא מספר כי שמע קול נפץ מהמכשיר.

"יכול מאוד להיות שלא מדובר בתקלה במכשיר עצמו, אלא תקלה משולבת של המעמד שהטלפון חובר אליו ולמערכת החימום של המכונית", הודה הנהג. למרות זאת, בסמסונג לא מקלים ראש והודיעו בתגובה כי יחקרו אותו לעומק.

"החקירה הראשונית שלנו לא העלתה תקלה כלשהי בטלפון עצמו. אבל נמשיך לבצע חקירה מעמיקה יותר על מנת לקבוע במדויק מה גרם למכשיר להתפוצץ", אמר ג'יימס צ'נג, הדובר של החברה לסוכנות הידיעות רויטרס. צ'נג טען שתוצאות סופיות של החקירה יתפרסמו בתחילת השבוע לכל המוקדם.

זאת לא הפעם הראשונה שבה מכשיר מסוג גלקסי מתפוצץ, אולם זה הדיווח הראשון על פיצוץ במכשיר החדש של החברה. בחודש מרס, התפוצצה סוללה רזרבית של טלפון מסוג גלקסי S2 בתיק של תלמיד בית ספר מקוריאה. החברה הקוריאנית טענה אז, שהסיבה לפיצוץ היה לחץ גדול שהופעל על הסוללה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת