מתקפה על ח"כ מירי רגב בפייסבוק

הרשת סוערת בעקבות התבטאותה של ח"כ מירי רגב נגד המסתננים הזרים. לאחר שרגב השוותה את המסתננים ל"סרטן", מאות גולשים החליטו לדווח על הדף הרשמי שלה ברשת החברתית. ח"כ רגב: "הדף שלי מתאר תמונת מצב, את התחושות שלי"

חברת הכנסת מירי רגב (ליכוד) שלקחה חלק בהפגנה שערכו אמש תושבי דרום תל אביב נגד המסתננים הזרים, זוכה להתקפה ממקור לא צפוי. מאות גולשים בפייסבוק פועלים להפלת העמוד הרשמי שלה, על ידי דיווח עליו כ"מפיץ שנאה".

במהלך אירוע המחאה שנערך אתמול, והפך במהרה לאלים, השוותה ח"כ רגב את המסתננים האפריקנים ל"סרטן", ואמרה שיש לעשות הכל כדי להחזיר אותם למקום מוצאם. גולשים רבים, שהביעו כעס על דבריה החליטו לפעול ברשת החברתית.

ביממה האחרונה מאות גולשים ניצלו את הפלטפורמה שמציעה פייסבוק, ודיווחו על העמוד הרשמי של רגב כ"מפיץ שנאה" נגד גזע או מוצא אתני. בנוסף, גולשים רבים שיתפו וקראו לחבריהם לבצע את אותה הפעולה.

בריאיון לערוץ החדשות הגיבה ח"כ רגב לדברים ואמרה: "אני לא יודעת איזה ביטויי שנאה הדף שלי מפיץ, אולי כדאי להסתכל על הדפים האחרים. הדף שלי מתאר תמונת מצב, את התחושות שלי, את מה שראיתי ואת הנאום שנאמתי אתמול מעל בימת מליאת הכנסת בנושא המסתננים". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת