חברת סמסונג השיקה את הגלקסי S3

התרגשות בקרב חובבי הסלולר - חברת סמסונג השיקה באופן חגיגי את הסמארטפון הבא שלה - גלקסי S3. המכשיר החדש יכלול מסך בגודל 4.8 אינץ', מצלמת 8 מגה פיקסל וטכנולוגיית הפעלה קולית. עוביו של המכשיר 8.6 מ"מ ומשקלו 133 גרם. למי שלא יכול לחכות - המכירות יחלו בשווקים הנבחרים בסוף החודש וביוני ברחבי העולם

חברת סמסונג השיקה את הגלקסי S3 (רויטרס)

הרגע המיוחל הגיע - ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית סמסונג הכריזה הערב, באירוע חגיגי בלונדון, על השקת הדור הבא של הסמארטפון: הגלקסי S3. הקונים המאושרים יזכו לרכוש את המכשיר בשווקים נבחרים כבר בסוף חודש מאי, והחל מיוני הוא יושק ברחבי העולם.

המכשיר המדובר יכלול מסך בגודל של 4.8 אינץ' בתצוגת Super Amoled HD. רזולוציית המצלמה תעמוד על 8 מגה פיקסל עבור העדשה האחורית, ו-1.9 מגה פיקסל לעדשה הקדמית. המכשיר יכלול סוללה חזקה בעוצמה של 2,100 מילי אמפר. עוביו של המכשיר החדש יעמוד על 8.55 מ"מ בלבד ומשקלו 133 גרם.

בגלקסי S3 תושק טכנולוגיה חדשה שנקראת Smart Stay, בעזרתה יעקוב המכשיר הסלולרי אחר תנועות העיניים של המשתמש. כל עוד המכשיר יזהה תנועת עיניים, הוא לא יכבה את המסך. כמו כן תיכלל טכנולוגיית הפעלה קולית, שתתחרה ב"סירי" של אפל, ותאפשר לשלוט במכשיר ואף לשאול אותה שאלות. 

המכשיר יגיע בנפחים משתנים של 16, 32 או 64 ג'יגה בייט ויגיע בצבעים "כחול חלוק-אבן" או "לבן שיש". ברבעון הראשון של 2012 הפכה סמסונג לראשונה לחברה הסלולר הנמכרת ביותר בעולם, כשהצליחה לעקוף את נוקיה מפינלנד. גם מדגם הסמארטפון החדש היא מקווה למכור עשרות מיליוני יחידות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת