הישראלים הסתערו על האייפד החדש

נתוני מכירות מרשימים בסוף השבוע הראשון של האייפד החדש בישראל. כ-8,550 מכשירים נמכרו בחנויות iDigital ו"אופיס דיפו" ברחבי הארץ. הדגמים המבוקשים ביותר של האייפד החדש ב"אופיס דיפו" היו אלו של ה-32 וה-64 ג'יגה בגרסת האינטרנט האלחוטי

הישראלים הסתערו על החנויות. ארכיון (חדשות 2)

הישראלים לא יכלו להתאפק, ופשטו במהלך סוף השבוע האחרון על החנויות כדי לרכוש את האייפד החדש. על פי הנתונים שנאספו לא פחות מ-8,550 מכשירים נמכרו במהלך הימים הראשונים של המכירות.

רשת iDigital המייבאת באופן רשמי את המוצר החדש מבית "אפל" ורשת "אופיס דיפו", דיווחו על תנועה ערה של לקוחות במהלך סוף השבוע האחרון ועל תורים ארוכים בקופות. מתברר כי ישראלים רבים לא יכלו לחכות, והחליטו להיות הראשונים בארץ שיחזיקו את האייפד החדש.

iDigital, שמפעילה ארבעה סניפים ברחבי הארץ, מכרה 5,700 יחידות של האייפד החדש, ו-850 מכשירים נוספים דרך אתר האינטרנט שהיא מפעילה. ב"אופיס דיפו" שמוכרת גם את הטאבלט נרכשו 2,000 מכשרים.

הדגמים המבוקשים ביותר של האייפד החדש ב"אופיס דיפו" היו אלו של ה-32 וה-64 ג'יגה בגרסת האינטרנט האלחוטי. בנוסף מבהירים ברשת, כי גם דגם ה-16 ג'יגה עם המודם הסלולרי זכה למכירות ערות. כמות הקונים הגדולה ביותר נרשמה בסניפי ירקונים, אילת, בילו וקניון מלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת