אינסטגרם: מקום ראשון בהורדות

יומיים אחרי ההודעה לפיה פייסבוק רוכשת את אינסטגרם במיליארד דולר, החלו המשתמשים להוריד את האפליקציה בקצב מסחרר. עד כדי כך, שלראשונה מאז השקתה, העפילה אפליקציית שיתוף התמונות למקום הראשון באפסטור של אפל. בנוסף, באנדרואיד מרקט נרשמו 5 מיליון הורדות בשבוע מאז הושקה האפליקציה

מקום ראשון באפסטור (צילום מסך)

עם הישמע על דבר רכישת אינסטגרם על ידי פייסבוק בסכום של מיליארד דולר, החלו ההמונים לנהור (וירטואלית) לחנויות האפליקציות השונות ולהוריד את אפליקציית הצילום הפופולארית. הודעה שפורסמה אתמול בחשבון הטוויטר הרשמי של אינסטגרם, נאמר כי לראשונה מאז הושקה, הגיעה האפליקציה למקום הראשון בהורדות באפסטור של אפל. בנוסף, מאז הושקה האפליקציה גם למכשירים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד לפני שבוע, נרשמו 5 מיליון הורדות.

לשם השוואה, בשש החודשים הראשונים מאז הושקה האפליקציה נרשמו 5 מיליון הורדות. אולם, מספר ההורדות הגבוה לגרסת האנדרואיד אינו מפתיע, בעיקר משום שעוד לפני שהייתה זמינה, נרשמו קרוב לחצי מיליון בעלי מכשירי אנדרואיד לרשימת ההמתנה.

אמנם רבים ממשתמשי אינסטגרם הביעו מחאה על הצטרפות החברה למפלצת החברתית פייסבוק, בעיקר בשל מדיניות הפרטיות הבעייתית של פייסבוק, המאפשרת יותר חדירה לפרטיות מזו של אינסטגרם, לאפליקציה עדיין כ-35 מיליון משתמשים ברחבי העולם ולא נרשמה עזיבה מאסיבית של משתמשים.

יש לכם אינסטגרם? עקבו אחר חדשות 2: Channel2news

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת