הכירו: שעון העינויים שלא ייתן לכם לישון

המצאה חדשה בניו ג'רזי: לא מטוס חלל על קולי, לא וירוס מחשב מפתיע או תכנית ריאליטי, אלא שעון מעורר. שעון שכדי לכבות אותו תאלצו לעשות מאמצים יוצאי דופן. השעון שהפך את ממציאו לאדם עסוק במיוחד ויגרום לכם לקום מהמיטה בכל מחיר

ממציא אמריקני פיתח שעון מעורר, שמבטיח שיוציא את המשתמשים בו מהמיטה - פשוטו כמשמעו. ברגע שצלצול ההשכמה מופעל, השעון דורש לצאת מהמיטה, ללכת לשירותים ולהקיש קוד מיוחד. אף אחד מן הפתרונות השקריים המקובלים לא עובד כאן - אין כפתור "נודניק", אין עוד חמש דקות, אפילו אי אפשר לנתק אותו מסוללה. מדובר בקרב אבוד למתמהמהים.

יוצר השעון פול סאמוט, טוען שאת האזעקה הוא תכנן כדי שתישמע "כמו לקוח כועס שדופק על פעמון". סאמוט, שוער בבית מגורים בן 25 מניו ג'רזי, מודה שחוויות ההתעוררות בבקרים קשה לו. לכן החליט הצעיר לעשות מעשה ולכן את השעון המטריד. "רציתי לעשות משהו שיכריח אותי לצאת מהמיטה, בתיכון היה לי פתרון מושלם לזה, אמא שלי".

במהלך היום, סאמוט בונה רובוטים תת מימיים ומתכנן כלי רכב. חבר שראה את האבטיפוס שהרכיב בביתו הציע לנסות ולמכור את השעון, הוא ערך סרטון וידאו שיוכיח את יעילות המכשיר. הסרטון פורסם באתר "kickstarter" בו יכולים גולשים לתמוך כלכלית ברעיונות יצירתיים ."גייסנו יותר מ-150 אלף דולר בחודש וחצי", אמר סאמוט לו צפוי קיץ עמוס, "יש לנו היום יותר מ -400 הזמנות". למתעניינים יש לציין כי מחירו של שעון העינויים יעמוד על כ-350 דולר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת