פייסבוק רכשה את חברת אינסטגרם

אפליקציית שיתוף התמונות הפופולארית אינסטגרם נקנתה על ידי חברת פייסבוק. כך הודיע מארק צוקרברג בדף הפייסבוק שלו. "נביא את המותג ליותר אנשים", אמר צוקרברג, אך הדגיש כי לא ישלב את האפליקציה בתוך פייסבוק וכי היא תישמר כישות נפרדת

צוקרברג: "רכשנו את אינסטגרם". ארכיון (AP)

בשורות לצלמים החובבים: הרשת החברתית פייסבוק הודיעה כי היא רכשה את רשת שיתוף התמונות הפופולארית Instagram. מייסד פייסבוק מארק צוקרברג בישר על הרכישה בדף הפייסבוק האישי שלו. על פי דיווחים שונים ברשת, הסכום אותו שילמה פייסבוק עבור הטמעת החברה הוא לא פחות ממיליארד דולר.

"אני נרגש לחלוק את החדשות לפיהן הסכמנו לרכוש את אינסטגרם וכי הצוות המוכשר שלהם יצטרף לפייסבוק", כתב צוקרברג, "במשך שנים, התמקדנו בבניית החוויה המושלמת לשיתוף תמונות עם חבריכם ובני משפחותיכם. כעת, נהיה מסוגלים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם כדי להציע גם את החוויה שלהם לשיתוף תמונות יפיפיות בהתבסס על תחומי העניין שלכם".

עם זאת, הבהיר צוקרברג שאפליקציית אינסטגרם לא תהיה מותנית בהצטרפות לרשת החברתית. "אנחנו מחויבים לבניית אינסטגרם באופן עצמאי", כתב מייסד פייסבוק, "מיליונים ברחבי העולם אוהבים את האפליקציה ואת המותג, והמטרה שלנו היא להפיץ את המותג לכמה שיותר אנשים".

"נשמר את היכולת לשתף את התמונות ברשתות חברתיות אחרות ואת האפשרות שלא לשתף בפייסבוק את התמונות אותן לא תרצו לשתף", כתב צוקרברג, "יכולות אלה ואחרות הם חלק חשוב מהחוויה של אינסטגרם", אמר צוקרברג, "ננסה ללמוד מהניסיון שלהם ולשלב את התכונות של המוצר שלהם במוצרים אחרים שלנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת