האפליקציה שהדיחה את "אנגרי בירדס"

עד היום יירטנו ציפורים, ומעכשיו – כולם משרבטים: האפליקציה "draw something" זו בדיוק אחת האפליקציות שבגללה תאמרו לעצמכם: "איך לא חשבתי על זה". כי אם אתם הייתם חושבים על זה היו לכם היום 200 מיליון דולר. מלבד הרווח העצום לבעלים, היא גם הדיחה את "אנגרי בירדס" מראש הרשימה

הם עושים את זה בכל מקום, בבית ובעבודה, בבית הספר ובהפסקות וחלקם - גם בשירותים. לאף אחד מהם אין שאיפה להיות הצייר מנשה קדישמן, אבל הם מעידים שהאפליקציה "draw something" או בתרגום חופשי לעברית "צייר משהו" ממכרת. מאוד ממכרת.

"המשחק הזה ממש ממכר בגל שהוא ממש פשוט בקונספט שלו", מספרת סתיו הירשזון בת ה-14.5 שהתמכרה אליו. "פשוט מציירים לך משהו ואתה צריך לנחש מהו".

המשחק נכנס לראשונה לחנויות האפליקציות רק לפני שמונה שבועות ובתוך זמן קצר הדיח את רבי הנמכר הוותיקים והדיח את "אנגרי בירדס" מראשות הטבלה. חודש אחרי, יותר מ-35 מיליון משתמשים הורידו את האפליקציה ויותר ממיליארד ציורים שוגרו לאוויר הווירטואלי.

בסוף השבוע געשה הרשת כשהתברר ש"זינגה" שאחראית בין היתר ל"פארם ויל" ולרוב האפליקציות בפייסבוק, רכשה את החברה של "צייר משהו" תמורת 210 מיליון דולרים. מעניין כמה זמן יעבור עד שהדבר הבא יבוא ויגזול את זמננו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת