צפו: אפל מציגה את האייפד החדש

רזולוציה יותר גבוהה מ-HD, מצלמה באיכות גבוהה ומעבד בעל 4 ליבות - אלו רק חלק מהחידושים במכשיר האייפד החדש שהוצג הערב ע"י מנכ"ל "אפל" טים קוק. בתדרוך העיתונאים המיוחד בסן פרנסיסקו. והמחירים? גם יקרים יותר. צפו בהכרזה שמרגשת את העולם

עוד בשורה מבית "אפל": אחרי ציפייה ארוכה ואין ספור שמועות, השיקה הערב ענקית הטכנולוגיה האמריקנית את ה"טאבלט" החדש שלה, הגירסה החדשה של האייפד - בגירסת HD. מנכ"ל החברה טים קוק הציג את המכשיר המהפכני בתדרוך העיתונאים שנערך בסן-פרנסיסקו.

איכות המסך בטאבלט החדש, שגודלו 9.7 אינץ', מגיעה לרזולוציה גבוהה ביותר של 2048 על 1536 פיקסלים. המצלמה האחורית והלא איכותית מהאייפד 2 שודרגה ל-5 מגה פיקסל עם מיקוד אוטומטי. גודל המסך נשאר כשם שהיה, ובנוסף, במכשיר החדש יש מעבד בעל 4 ליבות שיכול להתחרות עם יצרניות הטאבלטים המובילות בשוק. סוללת המכשיר החדש יכולה להחזיק לכם עד 10 שעות ברציפות.

"זה מדהים", אמר המנכ"ל טים קוק. "לקחנו את האייפד לרמה חדשה לגמרי, ואנחנו מגדירים מחדש את הקטגוריה שאפל יצרה עם האייפד המקורי. כל חברה הייתה משתוקקת להחזיק ברשותה את אחד משלושת המוצרים שלנו: אייפון, אייפד ואייפוד. לנו באפל יש את המזל להחזיק את שלושתם.

טים קוק והאייפד החדש, הערב

בשלב זה נחשפו המחירים של המכשיר בארצות הברית. מחירי גרסאות האינטרנט האלחוטי: גרסת ה-16 ג'יגה תעמוד על 500 דולרים; גרסת 32 ג'יגה תעלה 600 דולרים; גרסת 64 ג'יגה תעלה 700 דולרים.

גרסת הדור הרביעי: 16 ג'יגה תעמוד על 630 דולר, גרסת 32 ג'יגה תעלה 730 דולר וגרסת 64 ג'יגה תעלה 830 דולר. המכשיר יהיה זמין החל מהשבוע הבא בארצות הברית, אנגליה, צרפת, גרמניה ויפן. בשלב הראשון המכשיר לא יהיה זמין בישראל, אך יבואנים בארץ הבטיחו להביאו כבר בשבועות הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת