נוי אלוש מציג: קליפ הפייסבוק של פרס

לרגל השקת דף הפייסבוק הרשמי באנגלית של נשיא המדינה שמעון פרס, נקרא לדגל היוצר נוי אלוש, מי שחתום על להיטי רשת כמו הקליפ "זנגה זנגה". אלוש הכין קליפ מיוחד עם רמיקס של פרס קורא "בואו להיות חבריי למען השלום", שמושק הערב במעמד הנשיא פרס ומייסד פייסבוק מארק צוקרברג

הערב נחנך עמוד הפייסבוק הרשמי של נשיא המדינה שמעון פרס באנגלית, במעמד לא אחר מאשר מייסד הרשת החברתית הפופולארית - מארק צוקרברג. הנשיא פרס וצוקרברג מקיימים ראיון משותף במסגרת אירוע המתקיים תחת הכותרת facebook live.

לרגל השקת העמוד, התבקש היוצר נוי אלוש להכין קליפ מיוחד לרגל האירוע. אלוש ידוע כעורך וידאו בעל זיקה מוזיקלית, שנוהג לקחת קטעי וידאו אקטואליים ולערוך אותם לכדי שירים. כך עשה עם נאום ה"זנגה זנגה" המפורסם של שליט לוב המנוח קדאפי, והתבטאות ה"Shake" של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

"הרעיון של הסרטון זה לקדם את המיתוג של פרס, של השלום", סיפר אלוש בראיון ל-mako. "ומצד שני לשלב את זה עם העולמות שלי. בסופו של דבר ראיתי ביוטיוב עשרות נאומים של הנשיא, ובחרתי מתוכם משפטים רלוונטיים שאני רוצה שהוא יקריא. למשל באחד הנאומים פרס אמר be my friend for peace, שזה מתקשר לפייסבוק ובסוף גם הפך להיות הסלוגן של הקליפ".

ואכן, הקליפ מורכב משלושה משפטים עיקריים שהקליט פרס לקליפ:

Be my friend for peace (היו חבריי למען השלום)

Speak up (דברו בקול)

I want to hear your voice (אני רוצה לשמוע את קולכם)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת