הראש הישראלי ממציא לנו אפליקציות

הנציגים הישראלים בתערוכת הסלולר העולמית מעוררים עניין ומציגים לעשרות אלפי המבקרים פתרונות ייחודיים ואפליקציות חדשות בתחום המובייל. ליאור פרידמן מדווח מברצלונה על פיתוחים כחול-לבן

עשרות אלפי מבקרים מרחבי הגלובוס גודשים את תערוכת הסלולר הבינלאומית הגדולה והחשובה בעולם MWC שמתקיימת בברצלונה.

הביתן הישראלי מושך לא מעט תשומת לב בזכות פיתוחים כחול-לבן שמציעים פתרונות ייחודיים ואפליקציות חדשות בתחום המובייל, שמעוררות עניין גם בקרב קהלים חדשים בתחום המדיה - כמו מדינות דרום אמריקה.

שר התקשורת: תחושה של מעצמה

אתמול השתתף שר התקשורת משה כחלון בטקס פתיחת הביתן הישראלי בתערוכה והביע שביעות רצון מהנציגות. "אני מסתובב כאן מהבוקר וחש כבוד להיות שר בממשלה של מדינה קטנה. הביתן גדול ועצום והתחושה היא של מעצמה. לראות את הפתרונות היצירתיים , החדשנות והמח הישראלי בשיא עוצמתו זה מאוד מרגש. הממשלה והכנסת מסתכלים עליכם כעל שגרירים חלוצים. אתם מביאים הרבה כבוד ועוצמה למדינת ישראל".

רמזי גבאי, יו"ר מכון היצוא אמר בטקס פתיחת הביתן הישראלי: "התעשייה הישראלית נראית בזירה הבינלאומית כסמן הימני של עולם הטכנולוגיות בכלל והתקשורת בפרט והיא בעלת יכולת השפעה רבה על איכות וזמינות הטכנולוגיה בחייהם של אנשים רבים בעולם". כן ציין ש"לא לחינם אומרים שבכל מקום שתזרוק אבן בתל אביב תמצא יזם הייטק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת