איך ייראו הסלולרים שלנו בשנה הבאה?

יותר מ-100 חברות ישראליות ייקחו חלק בתערוכת הסלולר העולמית שנפתחת מחר בברצלונה. "זוהי הזדמנות בלתי רגילה לחברות הישראליות לפרוץ לשווקים הבינ"ל ולהרחיב את מכירותיהן בעולם", מדגישים במכון היצוא. את טקס הפתיחה הרשמי של הביתן הישראלי נעביר מחר ב-12:30 בשידור חי

תערוכת הטכנולוגיה (חדשות 2)

בברצלונה תיפתח מחר תערוכת הסלולר הבינלאומית הגדולה והחשובה בעולם MWC בהשתתפות ראשי תעשיית הסלולר העולמית ואלפי מציגים מרחבי העולם, בהם גם יותר מ-100 חברות ישראליות. את טקס פתיחת הדוכן הישראלי, בו ישתתפו בין היתר שר התקשורת משה כחלון ויו"ר מכון היצו רמזי גבאי, נעביר בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט ב-12:30.

"הנוכחות הישראלית בביתן הלאומי של מכון היצוא שוברת השנה שיא חדש וכוללת ייצוג של כ- 100 חברות", מתגאים במכון היצוא, "מהן 60 חברות מציגות בביתנים ובמפגשים עסקיים ולראשונה כ-40 חברות יוצגו במיזם אפליקציות ייחודי וחדשני. המיזם יוצג על גבי קיר אינטראקטיבי בשטח מיוחד בביתן הלאומי, הפעלתו תלווה באנשי מכון היצוא שיציגו, ידגימו ויחשפו את האפליקציות והפיתוחים החדשניים בפני המבקרים בביתן".

בין היתר יציגו החברות משחקי תלת מימד, צילום תמונות תלת מימד, זיהוי on line של תכני טלוויזיה ופרסומות, מערכת תשלומים באמצעות הנייד. בנוסף יוצגו גם מגוון פתרונות לבעיית הגודש ברשתות וכן פתרונות לגידול המסחרר בהיקף הצריכה של שירותי הדאטה ופתרונות להגדלת הכנסות המפעילים אל מול ירידת ההכנסות משירותי השיחות והמסרונים.

"התערוכה בכלל והביתן הלאומי בפרט מהווים פלטפורמה לחברות קטנות ובינוניות להיפגש עם ענקיות התקשורת וזאת הודות למאמץ משותף של מכון היצוא ומערך הנספחים המסחריים של משרד התמ"ת", אומר סמנכ"ל ומנהל חטיבת ענפים טכנולוגיים במכון היצוא, ליאור קוניצקי ומוסיף: "זוהי הזדמנות בלתי רגילה לחברות הישראליות לפרוץ לשווקים הבינ"ל ולהרחיב את מכירותיהן בעולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת