הנשיא שמעון פרס ומארק צוקרברג ישיקו דף לקידום השלום

אם חשבתם שהנשיא פרס נשאר מאחור בכל הקשור לטכנולוגיה - טעיתם בגדול. פרס יערוך מפגש מיוחד עם מייסד פייסבוק מארק צוקרברג, והשניים ישיקו דף חדש הקורא לקידום השלום בין אנשים. בנוסף יערוך פרס ריאיון מיוחד ממטה פייסבוק בארה"ב שיועבר בשידור חי לכל העולם. את הריאיון נעביר בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט

פרס יבקר את צוקרברג (חדשות 2)

מפגש בין ענקים צפוי להתרחש בתחילת החודש הבא. נשיא המדינה שמעון פרס יערוך ביקור מיוחד במשרדי חברת פייסבוק העולמית בארה"ב, במהלכו יפגש עם מייסד הרשת החברתית מארק צוקרברג, והשניים ישיקו עמוד חדש לנשיא.

צוקרברג יארח את פרס במטה המרכזי של פייסבוק, שהפך מוקד עלייה לרגל. במהלך המפגש ייחשף לראשונה דף בינלאומי חדש של הנשיא, שיפנה לכל אזרחי העולם, בדגש על צעירים ממדינות ערב שלישראל אין איתן קשרים דיפלומטים.נשיא המדינה יקרא לגולשים לשוחח עמו בדף החדש, לשאול שאלות ולהציע רעיונות לקידום השלום בין אנשים, לא רק בין ממשלות.

בנוסף, יערוך פרס במהלך הביקור ריאיון מיוחד שיועבר בשידור חי בפני מיליוני גולשים בפייסבוק. את השידור נעביר בשידור חי גם בחדשות 2 באינטרנט. הנשיא צפוי לענות לשאלות אישיות של הגולשים ולהתייחס לסוגיות אקטואליות העומדות על הפרק.

בנוסף צפוי הנשיא לחשוף קליפ אינטרנטי שיזמין גולשים מכל העולם ליצור איתו קשר דרך הרשת החברתית. לנשיא פרס יהיו שני עמודי פייסבוק - ישראלי ובינלאומי. העמוד הישראלי יעלה הבוקר לאוויר, ויתחיל לפעול באופן מלא ביום ההשקה.

בית הנשיא משיק כחלק מצעדים אלו את פרוייקט "פרס 360" במסגרתו יהיה הנשיא פרס "זמין" ברשת 24 שעות ביממה בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם, ביו - טיוב ובאתר בית הנשיא. כל הרשתות הללו יפעלו בסנכרון ויאפשרו נגישות מקסימלית בזמן אמת לפעילותו של הנשיא פרס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת