מלחמת הסמארטפון במצלמות המהירות

מצלמות המהירות החדשות יחלו לפעול כבר ביום ראשון הקרוב וישלחו דוחות אוטומטים לכל מי שיחרוג מהמהירות המותרת. כדי להימנע מקנס כדאי לנסוע בזהירות כמובן, אך כדאי גם להשתמש באפליקציות שיתריעו מפני מכמונות המהירות ומארבי המשטרה

מצלמות המהירות יחלו לפעול כבר ביום ראשון הקרוב וכך ברגע שתחרגו מהמהירות המותרת, תסתכנו בקנס אוטומטי ואפילו בשלילת רישיון. אם אתם לא רוצים להיות בין אלו שיעשירו את קופת המדינה, כדאי לא רק לנסוע בזהירות, אלא גם להצטייד באמצעים פשוטים שיגנו עליכם.

הפיתרון הראשון זמין כבר עכשיו לכל מי שאוחז טלפון חכם ומקבל שירות מאחת המפעילות הישראליות. חברת טלמפ, שמספקת שירותי ניווט, חברה לספקי מידע שאוספים את הנתונים על מכמונות המהירות ומארבי המשטרה ומעבירה אותם לנהג בזמן אמת.

גם הנהג יכול לדווח על מצלמת מהירות, אם היא לא מופיעה אצל ספק המידע, או אם טרם הספיקו לעדכן אותו.

אם אין ברשותכם טלפון חכם, גם יצרני תוכנות ה-GPS מעדכנות על נקודות הציון של המצלמות החדשות, ובאמצעותם תוכלו לקבל התראה מבעוד מועד.

אלו מכם שמשתמשים בתכנת הניווט החינמית waze ישמחו לדעת שרוב מצלמות המהירות החדשות כבר עודכנו על ידי משתמשי האפליקציה. השימוש במידע אינו מוגדר לא חוקי, כך שכל שנותר לכם הוא להתעדכן ולנסוע במהירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת