האקרים פרסמו פרטי אשראי אירניים

אחרי שאתמול הופלו מספר אתרי אינטרנט ישראלים נוספים, הרימה את ראשה קבוצה ישראלית נוספת של האקרים - שפרסמה פרטי כרטיסי אשראי של 4,000 אירנים. "יש לנו עוד חצי מיליון מספרים", אמרו לחדשות 2 באינטרנט, "הם לא יתעסקו איתנו"

4,000 כרטיסי אשראי אירנים ברשת. ארכיון (חדשות 2)

קבוצת האקרים ישראלית נוספת הצטרפה למערכה במלחמת הסייבר בין ישראל להאקרים פרו-פלסטינים. בתגובה למתקפות על אתרים ישראלים בימים האחרונים, הפיצה הקבוצה, המכנה עצמה "Nuclear Group", כ-4,000 כרטיסי אשראי - רובם של אזרחים אירנים.

"אנחנו רצינו שלום, אתם רציתם מלחמה. אז קיבלתם", כך כתבה הקבוצה בדף בו פורסמו פרטי כרטיסי האשראי. קבוצת ההאקרים סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי אינה נמצאת בקשר עם קבוצות האקרים פרו-פלסטיניות וכי לגעתם, ההאקר הישראלי "חניבעל" שהתפרסם לאחרונה, התנהג בגישה שגויה. "אין לנו קשר עם חינבעל", אמרו בקבוצה, "אך אנחנו מאמינים שהוא חושב את עצמו. הוא אמר שהוא בלתי-מנוצח, אבל 0XOmar פרץ לחשבון שלו".

הקבוצה אומרת כי עדיין לא אמרה את המילה האחרונה וכי יש להם פעולות נוספות בקנה. במסר מאיים להאקרים פרו-פלסטיניים אמרה הקבוצה: "יש לנו יותר מחצי מיליון כרטיסי אשראי במחשבים שלנו. הם לא יתעסקו איתנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק