האקרים ישראלים פרצו לאתרים אירנים

האקרים ישראלים פרצו למספר אתרים אירנים אחר הצהריים ביניהם אתר הטלוויזיה האירנית באנגלית ואתר משרד הבריאות. "אם חשבתם שלא נגיב להתקפות אמש על אתר 'הארץ' ו'שיבא' - טעיתם", כתבו ההאקרים הישראלים. מלחמת הסייבר נמשכת

דגל ישראל באתר אירני (חדשות 2)

לאחר שאתמול מספר אתרים ישראלים הופלו - צוות ההאקרים הישראלי תקף בחזרה. אתר הטלוויזיה האירנית באנגלית, אתר משרד הבריאות האירני ואתרים נוספים הופלו כצעד תגובה.

הצוות הפיץ את ההודעה על התקיפה הקיברנטית באתר שיתוף הקבצים Pastebin, והודיע כי האתרים לא יהיו זמינים מ-16:30. "בגלל התקיפה אתמול על אתר 'הארץ', אתר בית החולים 'שיבא', כמו שאמרנו - התקיפה הקודמת הייתה רק ההתחלה", הצהירו ההאקרים. "אם ההאקרים הערבים חשבו שההתקפה על האתרים הישראלים יעברו בשתיקה - אני חייב להגיד להם - אתם טועים", ציינו בהמשך ההודעה.

מבדיקת חדשות 2 באינטרנט עולה כי רק אתר הטלוויזיה האירנית באנגלית חזר לפעול. באתר אחר נכתבה הודעת שגיאה ובשלישי מופיע דגל ישראל ונכתבה הכתובת: "האתר נפרץ על ידי צוות ההאקרים הישראלי Idf Team - אנחנו אוהבים את ישראל".

מתקפת סייבר: אתר "הארץ" הופל

מתקפת ההאקרים על ישראל נמשכה אתמול כשאתרי האינטרנט של קבוצת "הארץ" הופלו על-ידי קבוצת האקרים שמכנה את עצמה - "Anonymous Palestine" ושב לפעילות אחרי כשעה. מסתבר שהפריצה פגעה גם במערכות הפנימיות של העיתון ולכן מערכת העיתון חווה בעיות תקשורת פנימיות. המחלקה הטכנית אישרה ל"גלובס" את הפרטים. לצד אתר "הארץ" באנגלית, בעיות גלישה נרשמו גם באתרים נוספים: עכבר העיר ו"דה מרקר קפה".

אתמול בוצעה מתקפת סייבר גם על אתרי האינטרנט של הסינמטק, "פסטיבל ישראל", חברת "דן" ובתי החולים "שיבא" ו"אסותא". מערכות ההגנה האלקטרונית של אתרי האינטרנט זיהו את ניסיון החדירה והצליחו להתמודד איתן - אך הדבר גרם לעיכוב בפניות של עשרות גולשים שניסו להיכנס לאתרים באותו הזמן. באתר האינטרנט של פסטיבל ישראל הושתלה כתובית בשפה הערבית והאנגלית בה נכתב: "האתר הזה נפרץ...לשחרר את פלסטין, מוות לישראל". גם אתר הסינמטק הופל על ידי האקרים שטענו כי הם יושבים בפלסטין. עם זאת, עדיין לא ברור אם אכן כך הדבר.

 הופל אתר המטראולוגיה של סעודיה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק