טיימליין בפייסבוק: חובה לכולם תוך שבועות

התצוגה החדשה של העמוד האישי בפייסבוק - ה"טיימליין" - יהפוך בתוך שבועות לחובה עבור כל המשתמשים, כך הודיעה פייסבוק בבלוג הרשמי שלה. עד כה, רק משתמשים ש"התנדבו" לאמץ את העיצוב החדש יכלו לעשות בו שימוש, אולם בקרוב תקבלו הודעה: יש לכם 7 ימים בלבד לערוך את הפרופיל שכולם יראו

טיימליין. לבריטני כבר יש

אם עד עכשיו התחמקתם מהטיימליין של פייסבוק, אותו "עיצוב חדשני" בצורת ציר זמן לפרופילים האישיים, בקרוב לא תוכלו להסתתר מפניו. בשבועות הקרובים יהפוך הטיימליין לעיצוב הקבוע בכל דפי הפרופיל האישיים ברשת החברתית.

כל העדכונים גם בפייסבוק של חדשות 2 - הצטרפו עכשיו

עד כה, רק משתמשים ש"התנדבו" לאמץ את העיצוב החדש יכלו לעשות בו שימוש. אך בשבועות הקרובים, צפויים המשתמשים שטרם עברו לעיצוב החדש לקבל הודעה פשוטה שתופיע בראש העמוד ותכריז "הפרופיל שלכם עודכן".

מאותו רגע, יהיו למשתמשים שהועברו לעיצוב החדש שבעה ימי חסד בלבד שבהם יוכלו לבחור את התמונות האישיות שיופיעו בפרופיל, לערוך את הדפים שלהם בחרו לתת לייק, להסתיר את הסטטוסים שכתבו אי שם בתחילת הדרך וגם להעלים את המקומות שאליהם הגיעו ועשו צ'ק-אין.

פייסבוק הכריזה בבלוג הרשמי שלה שהמהלך צפוי לצאת לדרך בשבועות הקרובים, זאת למרות הביקורת שנמתחה על העיצוב החדש, בעיקר בשל העובדה שהוא חושף ומבליט מידע שחלקנו היה מעדיף לשכוח.

"הדרך האידיאלית לספר את כל חייך בעמוד אחד בודד"

לעיצוב החדש, חשוב לזכור, יש גם יתרונות. מייסד פייסבוק מארק צוקרברג תיאר את הטיימליין כ"דרך האידיאלית לספר את כל סיפור חייך בעמוד אחד בודד". התמונות בפרופיל החדש מובלטות יותר, והגולשים ברשת יכולים להתאים את העיצוב של הפרופיל. באמצעות ציר זמן פשוט שממוקם בצידו הימני של הפרופיל, תוכלו לדפדף אחורה בשנים עד ליום לידתכם.

בנוסף, השיקה פייסבוק שיתוף פעולה עם מספר אפליקציות, בהן Spotify שעדיין אינה פעילה בישראל, המאפשרת לשתף בכל רגע נתון את המוזיקה לה אתם מאזינים. בדומה, ישנן אפליקציות שיאפשרו שיתוף מתכונים של האוכל המועדף עליכם, המקומות בהם טיילתם ועוד.

אם אתם לא יכולים להתאפק, תוכלו לעבור לעיצוב החדש בלינק הזה ולהתאים את הטיימליין שלכם.