האקרים ישראלים: "השתלטנו על אתר הטלוויזיה האירנית"

קבוצה של האקרים ישראלים פרסמו הערב סרטון ביוטיוב, בו הם מציגים "הוכחה", לכאורה, כי בידם שליטה באתר הטלוויזיה האירני iran.tv. ביחד עם הסרטון, פרסמה הקבוצה הודעה בה היא אומרת כי הפריצה היא קלף מיקוח, וכי לא יפעלו אם ההאקרים המוסלמים יניחו לישראל

"השתלטנו על אתר הטלוויזיה האירנית" (יוטיוב)

עליית מדרגה במלחמת הסייבר או התפארות חסרת בסיס? קבוצת האקרים ישראלית, המכנה עצמה "TheJ0k3rs", טוענת כי השיגה שליטה על אתר הטלוויזיה האירנית, iran.tv. בסרטון שפרסמה הקבוצה ביוטיוב, נראה צילום מסך של כניסה, לכאורה, למערכת הניהול של האתר, כולל אפשרות שליטה בתכנים המוצגים בו.

צפו בסרטון שפרסמו ההאקרים:

ביחד עם הסרטון, פרסמה הקבוצה מסר ברשת, לפיו בידה גישה ל-100 אתרים ממדינות ערביות, אירן ופקיסטן. בהודעה נכתב: "אנו מעוניינים לסיים את מלחמת הטכנולוגיה הזו לפני שתחל. האקרים מוסלמים, אנחנו מחכים לצעד שלכם".

קשה לוודא את אמיתות הסרטון, אך על פניו הוא נראה אותנטי. מדובר בניסיון של האקרים ישראלים להפחיד את העוסקים בפריצה לאתרים ישראלים ולהניא אותם מלהמשיך לעשות כן. הגישה לאתר iran.tv הינה מוגבלת ביותר, אך ייתכן ומדובר בעומס בעקבות ריבוי גולשים ישראלים שמנסים לראות אם האתר אכן נשלט על ידי ההאקרים.

בבדיקה שנערכה על ידי חדשות 2 באינטרנט, לפני שהגישה לאתר נהייתה מוגבלת, נראה כי לא נעשו בו שינויים, וכי אם אכן יש לקבוצה הישראלית גישה לאתר, היא כרגע קיימת כאמצעי לאיום בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת